Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hermeliin Jossu.

Go down 
3 posters
AutorTeade
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Hermeliin Jossu. Empty
PostitaminePealkiri: Hermeliin Jossu.   Hermeliin Jossu. EmptyNelj Märts 13, 2008 7:51 pm

Lugu, siis selline. Läksime turule ja silma jäi väga must puur kus oli väike jänku sees ja külmetas. Hinnaks oli tal 150 krooni. Läksime ka müüja juurde ja küsisime, et miks müüakse. Öeldi, et küülik olevat elanud koos veel teise kuue jänesega. Ja puuris, kus nad elasid kõik koos oleks olnud sobilik ainult ühele. Max kahele küülikule. Samal ajal, kui sai seal juttu aetud paitasin mina jänest ja ta kohe kippus mulle südamesse. Ja mulle ei andnud rahu, et jänku elas kolm aastat niigi halbades elutingimustes ja, kui keegi oskamatu oleks ta sealt turult ka ära ostnud, siis mis tast oleks veel saanud No Pärast läksime koju ja silm võttis märjaks, et ta sinna jäi ja isa läks linna tagasi ja tõi jänku ära. Saime ka puuri kaasa. See puur küll ei sobi seitsme jänese pidamiseks, aga ühele on see paradiis. Nii, siis tõime ta ära. Vanust on jänesel kolm aastat. Tõug on hermeliin ja nimi Jossu. Nimi tuli lihtsalt laest mulle pähe ja talle sobib ka selline nimi. Muidugi on Jossu poiss. Kui jänes jõudis koju oma väga haisva ja musta puuriga, siis esimese asjane pidin puuri viis korda pesema ja veel rohkem seda loputama. Pärast suurt ja rasket pesu, kuivatasime puuri ära. Panime talle puhta saepuru alla ja heina totsiku heina täis ja igasugu värsket. Kui ta sai oma puuri tagasi, siis ta läks kohe magama. Magas terve päeva ja öösel ärkas. Täna juba oli vilgas ja täna lasime ta ka põrandale jooksma. Jänku on üldiselt väga julge ja peale paart sülle võtmist on juba ka taltsam. Hakkas ka minu ees lõpuks sööma. Ta oli ikka väga näljane. Sõi palju värsket, kuid huvitav on see, et kuivtoitu ta ei taha. Heina ma pole ka veel näinud, et ta seda nosinud oleks. Muidu on ta tore sell ja, kui sai head süüa ja soojas ennast välja puhata läks ta ka erksaks.
Pildimaterjal:

Hermeliin Jossu. Jnks
Hermeliin Jossu. Terii
Hermeliin Jossu. Nnnu
Hermeliin Jossu. Niiiii
Puur.
Hermeliin Jossu. Puur2
Hermeliin Jossu. Puur

Selline juhus, siis tõigi meie perre armsa tuttsaba cheers
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Hermeliin Jossu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliin Jossu.   Hermeliin Jossu. EmptyNelj Märts 13, 2008 7:55 pm

Hea,et maailmas on ka häid inimesi,aga kas te saite Jossu koos selle puuriga mis seal piltidel oli?
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Hermeliin Jossu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliin Jossu.   Hermeliin Jossu. EmptyNelj Märts 13, 2008 7:59 pm

Jah tõesti. Muidugi poleks ka olnud mingi probleem olnud talle uut osta. Ja , kui neil poleks olnud nii palju jäneseid, siis arvatavasti oleks olnud neil ka mingi hamstripuur. Kuid iva on selles, et sellises suures puuris, kus seitse jänest elas, oligi see nagu hamstripuur, kuid ühele isegi kahele jänesele paras Very Happy Mu tuttavad nägid ka neid jäneseid, kuid lõpuks jäi sellel naisel müüa üks jänes ehk Jossu ja, selle ta andis puuriga ära. Ja, arvatavasti, kui keegi oleks neid kõiki jäneseid tahtnud, siis oleks ka puur kaasantud, aga jänestel poleks olnud vahet, nagunii oleksid edasi kitsikuses elanud, aga õnneks neid osteti eraldi ja lihtsalt meile juhtus viimane. No ma arvan.
Kuid puur on küll väga hea ja eks vaata Jossu vajab sõpra ka. Enne ta elas ju paljude jänestega ja, kui ta nüüd üksi jääks, siis kindlasti tal oleks kurb olla.
Tagasi üles Go down
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Hermeliin Jossu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliin Jossu.   Hermeliin Jossu. EmptyLaup Märts 22, 2008 11:40 pm

Meie jänku elus toimus suur muudatus. Nüüd elab jänku vabalt ja terve köök on tema päralt. Lõpuks leidis ka jänku endale pissinurga ja kõik on nüüd õnnelikud Razz
Tagasi üles Go down
Küülikuarmastaja
Moderaator
Moderaator
Küülikuarmastaja


Postituste arv : 97
Age : 23
Registration date : 27/06/2008

Hermeliin Jossu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliin Jossu.   Hermeliin Jossu. EmptyKolm Aug 20, 2008 5:44 pm

Paluks pilte veel!!!!Pai Jossule! love
Tagasi üles Go down
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

Hermeliin Jossu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliin Jossu.   Hermeliin Jossu. EmptyPüh Okt 12, 2008 7:29 pm

Küülik elabmeil hsti. Valmistume talveks. Panime talle puuri palju heina.
Üldiselt ikka jänes jookseb mööda tube ja sööb veel niikaua õuest toodud rohtu kui saab.
Paar pilti siis.
Hermeliin Jossu. Jnsunakamura
Hermeliin Jossu. Jnsunakamura1

Hermeliin Jossu. Jxunakamuro-1
Midagi naljaviluks ka Laughing

Hermeliin Jossu. Kikkkrv
Hermeliin Jossu. Nakamura
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hermeliin Jossu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliin Jossu.   Hermeliin Jossu. Empty

Tagasi üles Go down
 
Hermeliin Jossu.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Minu Jossu
» Jossu Ja Mimmu .

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: tõud/jutud jne. :: Hermeliinid-
Hüppa: