Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jossu Ja Mimmu .

Go down 
AutorTeade
Triin
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 1
Registration date : 28/10/2011

Jossu Ja Mimmu .  Empty
PostitaminePealkiri: Jossu Ja Mimmu .    Jossu Ja Mimmu .  EmptyReede Okt 28, 2011 10:59 pm

Tere ! Smile

Mul on kodus kaks jänest , aga ma ei tea mis tõugu nad on . Üks on emane ja lühikeste kõrvadega jänes ( püstised kõrvad ) ja teine isane jänes, aga ta on lontis kõrvadega ja pikad kõrvad . Isane on kuskil 4 kuune ja emane on kuskil 1kuu noorem . Kas sellised jänesed võivad paarituda , kui neil kõrvade erinevus on ? . Mõlemad on väiksed kasvult ( mini variant )
Nad on ühes puuris muidu ja isane teeb liiga vahe peal talle , aga kontrollida väga ei saa mida nad öösle teevad , ehitasime vahe peal neile seina vahele puuris , et tüdruk harjuks selle keskkonnaga siin , aga neid oli raske eemal hoida , kuna neiu puges tihti ikka poisi juurde Smile . Ja nüüd on nad koos , Minu küsimus oleks veel see , et kui meie tüdruk peaks olema juhuslikult tiine , kuidas ma sellest aru saan ? Lugesin eelnevalt Teie postitusi ka sain targemaks natuke . Smile Aga kas on ka võimelik , et emane otsib väljaspool puuri ka pesa jaoks kohta ? Sest tal on komme meil diivani alla minna ja olla seal ikka mõni tund , kui lahtisena jookseb .

Tänades Triin .
Tagasi üles Go down
 
Jossu Ja Mimmu .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hermeliin Jossu.
» Minu Jossu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: tõud/jutud jne. :: Segaverelised (erinevate tõude ristandid)-
Hüppa: