Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Palun vastake!!Mul on abi vaja.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Tupsu94
Kohalik!
Kohalik!
Tupsu94


Postituste arv : 47
Age : 24
Asukoht : Kuusalu vald, Kahala küla , Harjumaa
Registration date : 27/12/2009

Palun vastake!!Mul on abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: Palun vastake!!Mul on abi vaja.   Palun vastake!!Mul on abi vaja. EmptyTeis Märts 09, 2010 9:11 pm

Täpsemalt nii:Ma panen jänkule süüa aga siis ta kohe tõmbab esikäppadega toidukausi ümber Neutral Õigemini enda kõhualla,ja siiis läheb see ümber . Mida teha ?
Sorry , et mõttetu teema mõne arvates,aga mulle käib see närvidele,puhas toidu raiskamine ju Shocked

Ja veel üks mure,

Minu jänksil on oma pissimise koht,kuid nüüd ta hakkas seal lamama ja magama,mida teha?
Jänes nüüd kohutavalt haiseb,kas ta ära pesta või jättagi nii?

Tänan nendele kes vastavad.

Merka&Tupsu
Tagasi üles Go down
https://lontu.own0.com
Tupsu94
Kohalik!
Kohalik!
Tupsu94


Postituste arv : 47
Age : 24
Asukoht : Kuusalu vald, Kahala küla , Harjumaa
Registration date : 27/12/2009

Palun vastake!!Mul on abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!!Mul on abi vaja.   Palun vastake!!Mul on abi vaja. EmptyEsm Märts 22, 2010 10:44 am

Aga tundub , et keegi ei vasta Neutral
See teema on siin vähemalt kuu aega olnud,ja keegi ei vasta...

Eks pean mõnest aktiivsemast foorumist leidma abi Neutral
Tagasi üles Go down
https://lontu.own0.com
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Palun vastake!!Mul on abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!!Mul on abi vaja.   Palun vastake!!Mul on abi vaja. EmptyEsm Märts 22, 2010 1:24 pm

Tupsu94 kirjutas:
Aga tundub , et keegi ei vasta Neutral
See teema on siin vähemalt kuu aega olnud,ja keegi ei vasta...

Eks pean mõnest aktiivsemast foorumist leidma abi Neutral

See postitus ei ole siin veel kuu aega üleval olnud, ainult 2 nädalat on olnud.

See, et ta toidukausi ümber tõmbab, ei ole mingi mure, küülikud teevadki seda. Ta sööb selle pärast ikkagi ära, ainult suurema vaevaga, kui ta peab seda põrandalt taga ajama.

Ei tea, aga sa võid niiske lapiga üle tõmmata ja lihtsalt seda pissinurka peab siis üle päeva või iga päev puhastama.

Võib-olla keegi ei osanud vastata, see ei tähenda, et meil oleks mingi mitte aktiivne foorum siin, eksole. Wink
Tagasi üles Go down
Tupsu94
Kohalik!
Kohalik!
Tupsu94


Postituste arv : 47
Age : 24
Asukoht : Kuusalu vald, Kahala küla , Harjumaa
Registration date : 27/12/2009

Palun vastake!!Mul on abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!!Mul on abi vaja.   Palun vastake!!Mul on abi vaja. EmptyKolm Märts 24, 2010 11:46 am

Tänud

See on küll aktiivne foorum,aga mulle tundus , et keegi ei taha vastata...


Merka&Tupsu
Tagasi üles Go down
https://lontu.own0.com
Totuke
Harjun!
Harjun!
Totuke


Postituste arv : 5
Age : 47
Asukoht : Harjumaa,Kuusalu vald
Registration date : 01/05/2010

Palun vastake!!Mul on abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!!Mul on abi vaja.   Palun vastake!!Mul on abi vaja. EmptyLaup Mai 01, 2010 2:42 pm

Meil oli sama mure et pissikast ja toidunõud lendasid kummuli.Lahendus lihtne.Pissikasti kinnitasime kruvidega puuri külge....puhastamise ajal peab küll lahti kruvima,aga enam ei lenda kasti sisu mööda puuri Very Happy .Toidunõuga sama lugu.Meil on puuris tal oma majake ja liimisin selle katusele sööginõu kinni Very Happy .
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Palun vastake!!Mul on abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!!Mul on abi vaja.   Palun vastake!!Mul on abi vaja. EmptyLaup Mai 01, 2010 7:33 pm

Ma ostsin enda jänkukesele raske kausi , et ta seda ümber ei saaks ajada ja minu jänku ka alati korraldab oma puuri ümber nimelt: nihutab wc-poti teise nurka ja proovib enda toidukaussi nügida ja närib puuri ja kraabib puuri . bounce
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Palun vastake!!Mul on abi vaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!!Mul on abi vaja.   Palun vastake!!Mul on abi vaja. Empty

Tagasi üles Go down
 
Palun vastake!!Mul on abi vaja.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Palun vastake!! Palun!
» Heiii,abi vaja !?
» Mul oleks vaja...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Infopunkt uustulnukaile-
Hüppa: