Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Palun vastake!! Palun!

Go down 
+2
tups2005
jänkuhull
6 posters
AutorTeade
jänkuhull
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 7
Asukoht : Rapla
Registration date : 16/05/2009

Palun vastake!! Palun! Empty
PostitaminePealkiri: Palun vastake!! Palun!   Palun vastake!! Palun! EmptyTeis Mai 19, 2009 5:00 pm

Kas on mõtet osta 5 aastast kääbusküülikut? Question
Tagasi üles Go down
tups2005
Harjun!
Harjun!
tups2005


Postituste arv : 10
Registration date : 18/04/2009

Palun vastake!! Palun! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!! Palun!   Palun vastake!! Palun! EmptyLaup Mai 30, 2009 10:59 pm

Ma usun, et ikka tasuks. Minu küülik on praegu 4 aastane ja vägagi elujõuline:D Armas on kui annad ka vanemale jänkule võimaluse heas kodus olla:) Mina soovitan ikkagi võtta!
Tagasi üles Go down
PisikeJänes
Harjun!
Harjun!
PisikeJänes


Postituste arv : 9
Asukoht : Tallinn, seal kus kodu
Registration date : 04/06/2009

Palun vastake!! Palun! Empty
PostitaminePealkiri: -   Palun vastake!! Palun! EmptyReede Juun 05, 2009 12:02 am

Miks mitte pakkuda soliidses eas küülikule kodu? Tegelikult elavad küülikud kuni 10 aastat, pole ka välistatud, et rohkem. Kui sa nüüd soovid endale pikemaks ajaks sõpra, siis soovitan siiski osta noorema küüliku.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Palun vastake!! Palun! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!! Palun!   Palun vastake!! Palun! EmptyReede Juun 05, 2009 8:18 am

Soovitan osta, sest ta on juba üpris vana ja küülikud võivad elada üpris kaua. Ta oleks sulle veel mõned aastad seltsiks. Palun vastake!! Palun! 23367
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

Palun vastake!! Palun! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!! Palun!   Palun vastake!! Palun! EmptyTeis Juun 09, 2009 3:34 pm

Mina arvan, et küülik on küülik ja eal pole tähtsust, kõik olenemata vanusest vajavad armastust. Arvan, et võta ikka, ta ei ole kehvem vaid lihtsalt juba küpses eas. sunny
Tagasi üles Go down
hopsik
Harjun!
Harjun!
hopsik


Postituste arv : 15
Asukoht : võru
Registration date : 06/07/2009

Palun vastake!! Palun! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!! Palun!   Palun vastake!! Palun! EmptyTeis Juul 07, 2009 2:17 pm

Mina soovitan võtta tema ja siis üks küülik veel kes on vastassoost ja siis kui veab saad võibolla veel noori imearmsaid jänkusid. cat Nii oleks väga lahe kui võimalust on! Palun vastake!! Palun! 415996
Tagasi üles Go down
http://hopsik.onepagefree.com
Sponsored content





Palun vastake!! Palun! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun vastake!! Palun!   Palun vastake!! Palun! Empty

Tagasi üles Go down
 
Palun vastake!! Palun!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mure - palun abi
» palun aidake!
» PALUN AIDAKE!!!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Küülik-
Hüppa: