Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pisike murelaps

Go down 
3 posters
AutorTeade
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Pisike murelaps Empty
PostitaminePealkiri: Pisike murelaps   Pisike murelaps EmptyTeis Nov 17, 2009 11:14 pm

Kurbusega pean tõdema, et üks mu pisikestest jänkupoegadest ei ole selline nagu terve jänku olema peaks. Kui ta oli vaid paar päeva vana ja ma pesa üle vaatasin nägin, et ühele pisikesele oli vist ema peale astudes haiget teinud ja ta kõrv oli viga saanud ning hirmsasti mädakorpas. Veeretasin seda pojukest pihus ja pidasin siseheitlust, kas võtta ta pesast ära ja aidata ta vikerkaaremaale või lasta asjadel omasoodu minna. Otsustasin mitte vahele segada, ning minu rõõmuks pojuke sai terveks, kasvas ja tuli pesast välja, ainuke oranz nagu selgus. Temaga tundus kõik hästi olevat, kuid nüüd on ilmnenud uus häda, pisikesel on jalad X-i ja selg nõgusalt alla vajunud. Kui ma õigesti mäletan, ei ole see ravitav vaid ainult leevendatav häda. Muidu käitub jänku igati normaalselt, kepsutab oma kõveratel koibadel ringi ja sööb hästi, ta ei ole isegi enam pesakonna kõige pisem ja hästi suhtlusaldis ja sõbralik on ta pealekauba. Aga mida temaga teha, selles on küsimus? Kellelegi lemmikuks teda ei saa ju kuidagi soovitada, sest ta on ju paras murelaps, kellest ei tea, kas ta tervis läheb veel hullemaks. Endale jätta teda pole mul ruumi. Jõulupraeks teha lasta pole südant. Mida küll teha, andke nõu? Või äkki tahab keegi talle hoolivat kodu pakkuda, kirjutage mulle kui tekkis selline soov. Pisike murelaps E5iPisike murelaps Murelaps
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Pisike murelaps Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike murelaps   Pisike murelaps EmptyKolm Nov 18, 2009 3:01 pm

Näitasin jänkukest täna loomaarstile. Haigus on ravimatu nii et on kaks varianti: magama panek või supipott. Vaatame kumma siis valime Sad


Viimati muutis seda kaiku (Kolm Nov 18, 2009 7:45 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Pisike murelaps Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike murelaps   Pisike murelaps EmptyKolm Nov 18, 2009 4:02 pm

Kahju Crying or Very sad !

Ehk õnnestub ja juhtub mingi im, et tal saab kõik korda.
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Pisike murelaps Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike murelaps   Pisike murelaps EmptyKolm Nov 18, 2009 4:26 pm

Ma loodan ka, et hakkab imesid juhtuma ja kõik saab korda. Igaljuhgul ei langeta ma otsust teda vikerkaaremaale saata enne, kui näen, et tal ei ole enam mingit lootust. Seni aga söödan talle vitamiine ja poputan kuidas oskan.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

Pisike murelaps Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike murelaps   Pisike murelaps EmptyEsm Veeb 08, 2010 11:14 pm

aga kas teda lihtsalt kalli lemmikloomana ei saa edasi pidada kuni ta ise vikerkaaremaale laheb. kas see haigus põhjustab jänksile piinasid?
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Pisike murelaps Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike murelaps   Pisike murelaps EmptyTeis Veeb 09, 2010 11:31 am

See jänkuke on juba vikerkaaremaal. Otsustasin ta elu lõpetada, kuigi silmnähtavalt ta ei piinelnud, tundus siiski ebaeetiline ära oodata seda hetke kuni ta enam oma elu ja tegemistega hakkama ei saa. Kahju küll, aga elu ongi ebaõiglane Sad
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Sponsored content





Pisike murelaps Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike murelaps   Pisike murelaps Empty

Tagasi üles Go down
 
Pisike murelaps
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pisike Bosse

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Veterinaari kabinet :: Tervisemured-
Hüppa: