Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 ei oska midagi kohe teha

Go down 
2 posters
AutorTeade
marju15
Harjun!
Harjun!
marju15


Postituste arv : 7
Age : 36
Registration date : 30/01/2009

ei oska midagi kohe teha Empty
PostitaminePealkiri: ei oska midagi kohe teha   ei oska midagi kohe teha EmptyEsm Märts 02, 2009 9:27 pm

minu küülik läheb jubedalt endast välja kui am ei anna krõbuskeid
ta laaamendab niikaua kui ma ei kannata seda enam välja....
ta veab oma toidukaussi ja viskab kõik heina sõimest välja...lükkab oma joogi toru puurist välja...
ma ei saa kuskile reisile isegi päevaks minna...
Laughing
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

ei oska midagi kohe teha Empty
PostitaminePealkiri: Re: ei oska midagi kohe teha   ei oska midagi kohe teha EmptyLaup Märts 07, 2009 11:10 am

Esiteks. Äkki su jänese iseloom on selline agressiivsem. Mul ka üks tegi alguses seda toidukausi loopimise trikki, aga ma ei tea küll miks, toit oli neil igatahes ees. Ma olen üsna kindel, et kui sa jänese kapriisidele järele annad, siis ta hakkabki sult niimoodi head-paremat küsima. Ma võin sulle oma jäneste näitel öelda, et piisab sul paar korda anda talle krõbinaid (ära krõbinatega liialda) või midagi, mis talle meeldib just siis kui ta laamendab, siis ta seostabki selle hea söögi saamise laamendamisega. Nad saavad väga kiiresti aru, kuidas selle kõige parema toidu nurumine käib.
Teiseks. Kas su jänes on kogu aeg puuris? Minu omad on kogu aeg lahti (neil on eraldi tuba, sest muidu jääks nad jalgu, teeks liiga palju koerustükke ja nad võivad enda jaoks midagi ohtlikku teha, sest nad on väga kiired ja ronivad absoluutselt igale poole kuhu võimalik) ning kui ma nad puuri panen siis hakkavad kohe puurivõre närima. Välja tahavad. Jänksidel on ka vaja oma koibi sirutada ja oma jooksud ära joosta ja uudishimu rahuldatud saada. bounce
Tagasi üles Go down
 
ei oska midagi kohe teha
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida teha?
» Mida teha sellise inimesega?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küüliku küla :: Probleemid-
Hüppa: