Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mida teha sellise inimesega?

Go down 
2 posters
AutorTeade
dagörabbit
Olen uus!
Olen uus!
dagörabbit


Postituste arv : 3
Registration date : 23/03/2008

Mida teha sellise inimesega? Empty
PostitaminePealkiri: Mida teha sellise inimesega?   Mida teha sellise inimesega? EmptyNelj Juul 17, 2008 11:35 pm

Kes tegeleb oma koduleheküljel teiste küülikukasvatajate mustamisega, et ise ausa näoga saaks pettustega tegeleda.
SIIN SIIS PAAR VÄLJAVÕTET:


Üleskutse küülikukasvatajatele.

Minu poole on pöördunud mitu küülikukasvatajat,kellele on müüdud küülikuid ja loomade sugupuud tõendavad dokumendid on ilmselgelt valed.Inimesed,kes Te olete ostnud küülikuid ja kui Teil on kahtlus,et loom ja sugupuu ei lähe kokku, palun andke endast teada ja uurime ehk saab midagi ette võtta nende kasvatajatega,kes tahavad küll küülikuid müüa,aga aususest jääb kõvasti puudu.Kindlasti peaks sugupuukaart alles olema.
Kirjutage oma lugu ja kontaktandmed siis saame kõik kokku ja arutame kuidas tegutseda edasi.
Üks pettuse skeem on selline,et minu Saksast toodud loomade järglased on kirjutatud sugupuusse, kuigi mina olen müünud noorloomad ja pahatahtlik müüja ei saanud sugupuukaardil olevat looma veel kuidagi paaritada kuna nimetatud loom pulnud veel märgitud kuupäevaks suguküpski.
Head inimesed kui Te ostate küülikuid siis võite julgesti minult uurida, kas kasvataja on ikka ostnud minult loomi ja milliseid.Mul on kõigi küülikute sugupuude koopiad alles ja omanikud teada.

Lugupidamisega Tiina Siirus



...JA TEINE KIRJATÜKK


Kellelt: Mati Andersson
E-mail: matianderson@hot.ee

Iga kord ei ole pahatahtlik,vahest eksitakse ja kõik eksivad. Olen võrumaalt ja olen palju kuulnud Teist. Nüüd teeme koostööd Heiferlastega ja jälle väga palju infot. Aga kui te vääga soovite kutsume küülikukasvatajad asja arutama, kuidas olete oma loomad kõik tatoveerimata maha müünud ise enne telefonis öelnud, et just tatoveerisin Teie loomad. Eiferlastele olete müünud looma, kes on sündinud hiljem, kui Eiferi leping oleks tehtud olnud ja loom vaevalt kahe kuune. Olete müünud kalifornia emad ja siis samale inimesele pärast tema lapsed - väites, et saksa loomad (emad nende sugupuul kirjas)Jne. Kui lähipäeval üleskutse pole maha võetud toome ka kõik Teie eksimused avalikkuse ette nagu teil meeldib seda teha. Palun suhtuge teistesse inimlikult ja lugupidamisega.


Vastus hr.Mati Anderson-i ähvardusele.

Lugupeetud härra on aru saada,et Teil küülikuid ei ole ja räägite jutte ,mis kuskil keegi rääkis. Oleks kena kui need farmerid ise enda eest räägiksid ja ennast kaitseksid.Riputan kindlasti varsti selle looma sugupuu kodulehele üles ja siis on näha palju veel eksimusi tuleb. Need sugupuud ,mis on minuni jõunud on teadlikult valed kirjutatud sest: 1)kõnealune loom oli passis märgitud paarituse kuupäeval veel minu farmis

2) See loom sobiks paarituseks alles jaanuaris 2008 a ja siis läheks veel 4 kuud,et selle looma järglasi müüa saaks.

Loodan,et inimene ,kes vale sugupuuga loomad müüs võtab ise oma klientidega ühendust .

Tätoveerimisest niipalju Teile teadmiseks,et ma võin ka Teie nime küülikule kõrva tätoveerida,aga see ei tee loomast veel tõulooma ja kui ma krantsile tätoveerin uhke numbi kõrva siis ei saa ka veel head looma.Eestis pole seadust ,mis kohustaks mind loomi tätoveerima ,küll aga on seadus,mis kohustab farmerit teavitama Vet.ametit kui ta toob loomi välis riigist.Kahe kuust looma mina ei müü sest kõiki minu loomi süstib loomaarst ja nooremaid kui 80 päeva pole mõtet vaktsineerida sest siis tuleb hiljem vaktsineerimist korrata.

On selgunud veel üks sugupuu kus on uhkelt kirjutatud,et loom on Saksast ,aga kirjutaja ei ole teadnud,et sakslased ei kirjuta looma numbreid nii nagu meie seda teeme.

Heiferlaste loomi söötsin ma üle 2 kuu heast tahtest sest Eestis polnud kehtivat vaktsiini.Mõni teine oleks kindlasti kirjutanud,et vaktsineeritud ja minema saatnud ,sest ma ei tea,et keegi teine farmer kirjutaks vaktsineerimise akti numbri sugupuule.Järgmine kord ostke Aretusühingu kaudu loomad sealt saate tätoveeritud ja vaktsineeritud ja muidu head loomad.Ja transpordiarve on neil siiani tasumata,aga pole hullu küll jõuab inf ka rahastajateni .

Uute ja huvitavate kohtumisteni

Tiina Siirus


Viimati muutis seda dagörabbit (Nelj Juul 17, 2008 11:58 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
dagörabbit
Olen uus!
Olen uus!
dagörabbit


Postituste arv : 3
Registration date : 23/03/2008

Mida teha sellise inimesega? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha sellise inimesega?   Mida teha sellise inimesega? EmptyNelj Juul 17, 2008 11:58 pm

Selgituseks võib öelda nii palju, et kaliforniad kellest jutt käib, kuuluvad mulle. Petukaup siis selline, et ostsin ta käest 2 second hand emast (tätoveerimata loomulikult), kaasa sain puurikaardid (peale oli kirjutatud kõik eelnevad poegimised ning küülikunumber) ja sugupuud. Kõik nagu ok tundub olevat. Hiljem tulid siis need kuulsad heiferiküülikud, keda ta armust toitis. Pidid veel olema puhastverd sakslased, kellele sobib iga isane eestimaa peal. Tätoveermata, ometi lubatud et on tehtud. Sugupuudele ei olnud teps mitte peale kirjutatud vaksineerimisi ja parim pala see, et sugupuudele emadeks näidatud eelnevalt ostetud second handid ja aina paremaks läheb - emade puurikaartide kohaselt pole nad sel kuupäeval ligilähedaseltki poeginud, mis oli näidatud heiferlaste sünnikuupäevaks. Isa oli küll neil sakslane (ma oletan), aga sellel loomal pole vanemaid küll olnud. Ei tea kas tehases toodetud loom, et vanemad puuduvad.

Teiste jutte-juhtumisi-petta saamisi ma ei hakka edasi rääkima. See pole minu teha. Räägin ainult omadest kogemustest. Kui kellelgil veel midagi säärast juhtunud on, siis võtke julgelt sõna. Eesti riigis kehtib ju sõnavabadus.


Viimati muutis seda nuuu (Esm Juul 21, 2008 1:43 am). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Lause algab suure tähega! Enne Ja-d ei käi koma!)
Tagasi üles Go down
Jänkud
Kohalik!
Kohalik!
Jänkud


Postituste arv : 59
Age : 28
Asukoht : Kambja vald, Sulu küla, Pangodi, Tartumaa
Registration date : 30/08/2009

Mida teha sellise inimesega? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha sellise inimesega?   Mida teha sellise inimesega? EmptyReede Aug 20, 2010 11:55 am

väga imelik ja segane tekst affraid Suspect , ise pole sellist veidrust veel kogenud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://191616.edicypages.com/
Sponsored content





Mida teha sellise inimesega? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida teha sellise inimesega?   Mida teha sellise inimesega? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida teha sellise inimesega?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida teha?
» Mida panna transpordipuuri ja mida kodupuuri?
» Miks panid endale sellise avatari?
» ei oska midagi kohe teha
» Mida sa teeksid, kui...?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Kaminatuba :: Kasvatajad-
Hüppa: