Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kui minu küülik koju tuli!

Go down 
AutorTeade
jänkuke11
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
jänkuke11


Postituste arv : 40
Age : 23
Asukoht : Eesti, Valga
Registration date : 12/12/2011

Kui minu küülik koju tuli! Empty
PostitaminePealkiri: Kui minu küülik koju tuli!   Kui minu küülik koju tuli! EmptyReede Veeb 03, 2012 10:35 am

Kui ma enda küülik loomapoest koju tõin viisin ta oma tuppa ja tegin karbi lahti, et ta saaks natuke kodu uudistada enne puuri minemist.
Ka koer tuli minu tuppa uudistama kes meile koju toodi. Koer ja jänksu hakkasid kohe üksteist uudistama, lasin koeral natuke lähemalt küülikut nuusutada ja küülik ehmus, hüppas eemale. Proovisin ühe korra veel ja siis juba lasi natuke rohkem ennast nuusutada ja hüppas jällegi eemale. Panin ta siis oma puuri ja lasin tal uudistada uue koha ja uute lõhnadega. Sellel ajal läksin poodi heina järele. Tulin tagasi ja jänku vaatas püsti võrel toetudes mulle otsa. Panin talle heina ette ja lasin tal jälle olla. Kui nädal möödus hakkas koer küülikut lakkuma kõrvade ja selja juurest, küülik pani silmad kinni ja mõnules Smile Koer niuksus ja haukus, tahtis küüliku juurde. Koeral oli see periood kus tal kutsikad pidid sündima aga ei kippu ega kõppu kutsikatest. Kutsikaid ei tulnud. Meie pere arvab senini, et koer peab küülikut oma pojaks Smile Meie lemmikloomad saavad üksteisega väga hästi läbi, kuid ükspäev lugesin Foxyrabbits.eu´st et koera jaoks on küülik saak Smile
Tagasi üles Go down
 
Kui minu küülik koju tuli!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Kaminatuba :: Minu küüliku jutud ja juhtumised-
Hüppa: