Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 puuri suurusest?

Go down 
+6
Loolajänku
teresa
tupsik
nuuu
kikii
jännuuu
10 posters
AutorTeade
jännuuu
Olen uus!
Olen uus!
jännuuu


Postituste arv : 4
Age : 56
Registration date : 11/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyTeis Märts 11, 2008 5:44 pm

Kui suur peaks olema kahe küüliku puur?
kui palju selline maksaks?
kust on võimalik saada?
Tagasi üles Go down
kikii
NB! Rikub autoriõigusi!
kikii


Postituste arv : 23
Age : 33
Asukoht : eestii
Registration date : 16/02/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyTeis Märts 11, 2008 8:32 pm

Küülikute puuri suurus peaks olema vähemalt 5 korda suurem kui nad ise ja neil peab olema ruumi pikutada ja natuke ka jooksu ruumi aga ikkagi tuleks küüülikut lasta vähemalt 1 tund puurist väljas jalutamas käia.
Hind oleneb puurist ja kas sise ruumide puuri tahad või hoopis õue puuri?
Lemmikloomapoodidest ja ka kasutatud puure müüakse.
Tagasi üles Go down
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyNelj Märts 13, 2008 5:52 pm

puuri suurusest? Puur

Meil on küülikul selline puur ja see on täiesti paras ühele küülikule. Ta saab seal kahele jalale tõusta ja on liikumisruumi Smile Muidugi pole vahet, kui suur on puur ikkagi peab laskma ka küülikul väljas pool puuri joosta, kuid peaks ostma ikka sellise puuri, et kui küülik jääks mõneks päevaks üksi puur saaks ta ka ennast liigutada.

Tegelikult oleneb ka küülikust. Minul on mini tõugu, aga on ka suuremaid küülikuid!

Vaidlen ka kikiile vastu. Küülik peab saama vähemalt kaks kolm tundi olla isegi kuni neli tundi. Ühesõnaga võib su puur olla väga suur, kuid küülik peab kindlasti saama joosta puurist väljas kuni neli tundi.

Ja ühe korraliku puuri hind loomapoodides on alates 1000 kuni 1800 krooni. Võib ka rohkem olla.
Ja tõesti nagu kikii mainis, kui tahad odavamalt puuri osta kasutatud.
Tagasi üles Go down
tupsik
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
tupsik


Postituste arv : 125
Age : 27
Asukoht : Nõo
Registration date : 16/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Puur   puuri suurusest? EmptyPüh Märts 16, 2008 5:28 pm

Minu Tupsu puur on 114 cm pikk! Wink
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
teresa
Olen uus!
Olen uus!
teresa


Postituste arv : 2
Registration date : 21/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyReede Märts 21, 2008 8:53 pm

Mul on jänksil puur ainult magamiseks ja äda tegemiseks.
Tagasi üles Go down
Loolajänku
Harjun!
Harjun!
Loolajänku


Postituste arv : 6
Registration date : 21/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyLaup Märts 22, 2008 8:16 pm

Kas ta elab teil siis lahtiselt toas?
Tagasi üles Go down
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyLaup Märts 22, 2008 11:42 pm

Paljudel inimestel elavad jänesed/küülikud lahtiselt toas. Mõnedel isegi elatakse nii, et puurigi ei osteta. Küülikuid võib vabalt lahtiselt pidada ainult tuleb juhtmed ja taimed ära peita/panna!
Näiteks meie küülik elab ka lahtiselt, kuid puur on ka olemas selleks, et söömas käia ja hädasid teha!
Tagasi üles Go down
tupsik
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
tupsik


Postituste arv : 125
Age : 27
Asukoht : Nõo
Registration date : 16/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyEsm Märts 24, 2008 2:26 pm

Ma olen ka selle peale mõelnud, aga meil on teisedki loomad siin lahti!


Viimati muutis seda nuuu (Esm Märts 24, 2008 6:17 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Lause algab suure tähega!)
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyEsm Märts 24, 2008 6:19 pm

Nagu ma tean sinul on ka koerad/koer. Meil on ka suur must koer ja küülikut saab ikka lahtiselt pidada, kuna nad on erinevates tubades ja, kui tahad koertega/koeraga olla, siis paned seniks küüliku puuri või harjutad küülikut koeraga nagu meie tegime ja praegu on mõlemad üksteisega suured sõbrad!
Tagasi üles Go down
tupsik
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
tupsik


Postituste arv : 125
Age : 27
Asukoht : Nõo
Registration date : 16/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyEsm Märts 24, 2008 6:56 pm

Mul koer on nii energiline, et paneb talle vahepeal käpaga ja siis hakkab lipsima teda.Kass jälitab teda ka! cyclops
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyNelj Mai 29, 2008 7:25 pm

Meie jäneste puurid on sama pikkused ja me laseme neil päeval kauem ringi joosta.Praegu on nad küll eraldi puurides, aga muidu saavad nad ühes puuris hästi hakkama. sunny Smile
Tagasi üles Go down
marite
Harjun!
Harjun!
marite


Postituste arv : 10
Age : 28
Registration date : 23/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyReede Juun 06, 2008 6:22 pm

Minu küülikul polegi veel puuri,ta elab toas lahtiselt ja tal on ainult oma toidukaus,oogipudel mis on mu toa seinakülge kinnitatud ja veel on tal kassiliivakast kuu teeb ta äda ja rohkemat ei olegi veel.
Tagasi üles Go down
tupsik
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
tupsik


Postituste arv : 125
Age : 27
Asukoht : Nõo
Registration date : 16/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyNelj Juun 12, 2008 2:10 pm

Aga kas te ostate alles siis veel või?
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
nuuu
Administraator
Administraator
nuuu


Postituste arv : 76
Age : 30
Asukoht : rakvere
Registration date : 13/03/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyPüh Nov 16, 2008 10:31 pm

Ta ütles selgelt, et rohkem pole vajagi. Ja minu arvates tähendab see seda, et ta ei kavatsegi puuri osta.
Tagasi üles Go down
kity
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
kity


Postituste arv : 34
Registration date : 14/11/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyEsm Nov 17, 2008 12:07 pm

Meie jänks oli alguses liiga väikese karbi sees, tahtsime ka teda vabalt pidada. Kuid siis jättis ta pabulad igale poole laiali- ei teadnud, kuidas teda potitada. Vahetasime suurema pappkarbi vastu välja, nii et karbis on ruumi söödakarbikese, heinte, magamisaseme, puuokste ja pabulategemise jaoks. PROBLEEM LAHENDATUD sunny , jänes hakkas ise yhte karbinurka tegema. Toapõrandad puhatad ja kõik õnnelikud. Suur pappkast ei maksa midagi, asjata pole mõtet puuri peale raha raisata.
flower
Tagasi üles Go down
MirtelMiisa
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
MirtelMiisa


Postituste arv : 36
Registration date : 30/12/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyReede Jan 02, 2009 1:52 pm

kust leida/osta suurt puuri?(100cm u.) Very Happy confused
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyReede Jan 02, 2009 5:33 pm

Meie ostsime suurema ylemiste keskuse Bossest.
Tagasi üles Go down
MirtelMiisa
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
MirtelMiisa


Postituste arv : 36
Registration date : 30/12/2008

puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? EmptyLaup Jan 03, 2009 4:21 pm

Aitähh Very Happy cheers
Tagasi üles Go down
Sponsored content





puuri suurusest? Empty
PostitaminePealkiri: Re: puuri suurusest?   puuri suurusest? Empty

Tagasi üles Go down
 
puuri suurusest?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Puuri saamisest?
» Puuri firma
» puuri puhastusest
» Puuri sisustusest?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Puur-
Hüppa: