Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Vaglad .

Go down 
2 posters
AutorTeade
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Vaglad .  Empty
PostitaminePealkiri: Vaglad .    Vaglad .  EmptyEsm Aug 29, 2011 10:36 am

Mul on Pikakarvaline Angoora.Ühel päeval avastasime , et tal on vaglad,hakkasime siis kohe neid sealt ära pesema, aga neid oli seal sadu.Kodus me kõiki eemaldada ei suutnud ning läksime siis arsti juurde.Arst ajas ta pepult karvad ära, eemaldas sealt veel sadu vaklasid ning seejärel õmbles haavad kinni , kuna need vaglad olid teda lihtsalt lihani söönud . Räägiti meile seal kliinikus, et vaglad tekivad kärbsemunadest, sest nad käivad ta söögi peal ja jänksi enda peal.Vaglad kooruvad juba 24 tunniga ning hakkavad jänest sööma . Arstid andsid meile kaasa antibiootikume ,bio-lapist, mingisugust geeli ja joodi .
Puhastame siis jänkut päevas umbes 3 korda joodi ja geeliga . Praegu olen täiesti nõutu, eile oli jänkuke täitsa virk ja tubli, aga täna hommikust saati ainult lesib oma vaibakese peal ja pole midagi söönud (oma dropsi vist sõi ikka ära).
Kas keegi oskab nõua anda, et miks ta ei söö ? Kas kellegi jänkul on ka vaklasid olnud?


Aitäh! albino
Tagasi üles Go down
Caroliyna
Harjun!
Harjun!
Caroliyna


Postituste arv : 5
Age : 24
Asukoht : Oma kodu.
Registration date : 15/07/2012

Vaglad .  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaglad .    Vaglad .  EmptyTeis Juul 17, 2012 11:25 pm

OMG minu jänku võis nendest surra. Ta oli minu kõige esimene jänku ja ma ei teadnud nendest midagi. Aga nagu öeldakse, elu õpetab!
Meie Jännu oleks praegu elus kui see arst ei oleks unustand koju oma võtmeid millega saab enda tööle sisse. *On täiega vihane ja otsis paberit et seda katki teha*
Tagasi üles Go down
 
Vaglad .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Veterinaari kabinet :: Tervisemured-
Hüppa: