Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küülikute "rentimine"

Go down 
4 posters
AutorTeade
KSX Studio
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 4
Registration date : 12/08/2011

Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" EmptyReede Aug 12, 2011 5:36 pm

Tere armsad küülikute sõbrad ja pidajad!
Olen fotostuudiost KSX Studio, mis asub Tallinnas. Ning mul oleks palve teile, kes kellelgi oleks anda küülikuid üheks päevaks laenuks? Fotosessiooni tarvis. Võib ka ise küülikutega kaasa tulla. Vastutasuks võib saada nii oma küülikutest kui ka endast vahvaid pilte Smile


Teie teateid ootama jäädes KSX Studio.

Kirjutage mailile merike[ät]ksxstudio.ee

Tänud
Tagasi üles Go down
Wh00psly
Olen uus!
Olen uus!
Wh00psly


Postituste arv : 3
Age : 25
Asukoht : Tartu.Estonia
Registration date : 11/08/2011

Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" EmptyLaup Aug 13, 2011 12:15 pm

Ma elan kahjuks tartus muidu minumeelest lõbus ja tore idee ,iseenesest Very Happy
Tagasi üles Go down
KSX Studio
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 4
Registration date : 12/08/2011

Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" EmptyPüh Aug 14, 2011 2:15 pm

Probleem ongi sellest, et ole õnnestunud leida ühtegi tegijat Tallinna lähiümbrusest. Loodan ikka veel edaspidisele Smile
Kuid põnev saab kindlasti olema.
Kui keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes teab kellel on Tallinna kandis küülikuid, siis võiks julgelt teada anda Smile


Tagasi üles Go down
Reksu
Harjun!
Harjun!
Reksu


Postituste arv : 16
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 04/08/2010

Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" EmptyReede Aug 19, 2011 8:53 pm

Oleksime kaasa lööjad, aga elame ka Tartus. Põnev oleks stuudios jänkuga pilte teha Smile
Soovitaksin veel pisi.ee'sse ka üles panna, kui pole veel jõudnud Wink
Tagasi üles Go down
KSX Studio
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 4
Registration date : 12/08/2011

Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" EmptyReede Aug 19, 2011 9:57 pm

Tänud,

panen sinna ka üles. kuna pole Tallinna lähiümbrusest ühtegi tegelast leidnud Smile
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" EmptyLaup Aug 20, 2011 1:38 pm

Ma võin oma sõbrannalt küsida et kas ta tahaks, ei ole kindel aga ta kesklinnast15 km kaugusel umbes.... Kui veel sobiks
Tagasi üles Go down
KSX Studio
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 4
Registration date : 12/08/2011

Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" EmptyLaup Aug 20, 2011 4:22 pm

Sobib ikka Smile Võid küsida, kui sulle tüli ei tee Smile. Sest pole senimaani leidnud küülikuid Tallinna lähiümbrusest.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" EmptyLaup Aug 20, 2011 9:18 pm

Küsin kui ta kusagilt kätte saan Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Küülikute "rentimine" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikute "rentimine"   Küülikute "rentimine" Empty

Tagasi üles Go down
 
Küülikute "rentimine"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Kuulutused(aeguvad 15. päevaga) :: Vahetan/Muu-
Hüppa: