Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küüliku käitumine???

Go down 
3 posters
AutorTeade
Pupsik
Harjun!
Harjun!
Pupsik


Postituste arv : 8
Registration date : 25/05/2011

Küüliku käitumine??? Empty
PostitaminePealkiri: Küüliku käitumine???   Küüliku käitumine??? EmptyKolm Juun 08, 2011 1:09 pm

Tere kõigile!

Ma olen siin uus ja mul tekkis üks küsimus. Kuulsin ühe loomapoe müüa käest ,et lontis kõrvadega küülik pidi vähem hammustama ja üldiselt rahulikuma iseloomuga olema kui kikkis kõrvadega küülik. Tahaksin teada kas see on tõsi. Ootan vastuseid.
Küüliku käitumine??? 23367
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Küüliku käitumine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küüliku käitumine???   Küüliku käitumine??? EmptyKolm Juun 08, 2011 4:30 pm

Heipa!

Ega üldiselt vist nii vahet ei olegi, lihtsalt iga küülik on erineva iseloomuga ja vbl tema on kikk-kõrvalisi rohkem nagu energilisemalt kohanud, et nii arvab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pupsik
Harjun!
Harjun!
Pupsik


Postituste arv : 8
Registration date : 25/05/2011

Küüliku käitumine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küüliku käitumine???   Küüliku käitumine??? EmptyNelj Juun 09, 2011 12:29 pm

Ok aitäh ,et vastasid.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Küüliku käitumine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küüliku käitumine???   Küüliku käitumine??? EmptyNelj Juun 09, 2011 4:11 pm

Palun-palun!
Tagasi üles Go down
Hellu&Liina
Olen uus!
Olen uus!
Hellu&Liina


Postituste arv : 4
Asukoht : Tallinn
Registration date : 21/04/2011

Küüliku käitumine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küüliku käitumine???   Küüliku käitumine??? EmptyTeis Juun 14, 2011 9:47 pm

Meil on kikk-kõrvadega Hermeliini tõugu küülik ning ta ei hammusta. Mõnikord on mind söömise tuhinas naksanud ainult. Mina kuulsin ka seda müüti, peale seda kui olin Hellu võtnud, et need väikesed kikkis kõrvadega küülikud on eriti tigedad.
Siiani ei paista seda küll kuskilt välja ja eks oleneb iseloomust ning kasvatusest.
Kindlasti loom kes peab enamus aeg puuris olema, võib muutuda pahuraks.
Meie printsess jookseb ja hüppab mööda korterit ringi, ta on tõeliselt väike ja kiire! Tänu talle on meil kodu alati naeru täis bounce
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Küüliku käitumine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küüliku käitumine???   Küüliku käitumine??? Empty

Tagasi üles Go down
 
Küüliku käitumine???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: