Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik?

Go down 
4 posters
AutorTeade
hellmark
Olen uus!
Olen uus!
hellmark


Postituste arv : 2
Registration date : 02/10/2010

Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? Empty
PostitaminePealkiri: Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik?   Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? EmptyPüh Okt 03, 2010 4:51 pm

Tere!Üritasin otsida netist infot kuid ei leidnud kuskilt ja pöördun oma murega siia.Nimelt meil kodus 12 aastane taksikoer (ta küll vana ja rahulik) ja nüüd võttsime kääbusküüliku ka ja ei tea kas neid võib kokkulasta.Samas sooviks,et saaks kodus liikuda vabalt mõlemad loomad kui pere kodus kuid on hirm,sest taks ju jahikoer ja kardame veidi,et ta teeb pisikesele küülikule liiga.Kas siin leidub inimesi kellel kogemusi selles vallas kui on siis väga palun et jagaksite seda meie perega. Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik?   Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? EmptyEsm Okt 04, 2010 5:56 pm

Esialgu tuleks mõlemaid loomi omavahle tutvustada. Näita jänkut oma sülest koerale ning kui näed agressiivset reaktsiooni koera poolt, siis võta jänku kohe eemale. Kindlasti tuleks lasta loomadel teineteist nuusutada, et nad uute lõhnadega harjuksid. Ja nii iga päev järjest rohkem tuleks neid harjutada koos olema. Esialgu oma järelvalve all ja kui kumbki teisele viga ei tee, siis ehk võivad nad lõpuks sõbralikult ka järelvalveta koos olla. Kui taksiga koos on varem kasvanud mõni teine loom, nt kass, siis usun, et asi läheb lhtsamalt.

Edu ja kirjuta siis, kui kuidas nende omavahelised suhted arenevad. Wink
Tagasi üles Go down
jänkuke11
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
jänkuke11


Postituste arv : 40
Age : 23
Asukoht : Eesti, Valga
Registration date : 12/12/2011

Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik?   Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? EmptyLaup Märts 03, 2012 11:44 am

Kirjutan ise ka siia kuigi teema vana ja võibolla sul koera pole enam Sad Aga kui peaksid endale uue koera muretsema, siis ära jäta MITTE KUNAGI küülikut ja koera järelvalveta, ükskõik kui sõbralikud ja hästi läbi saavad nad on. Koera jaoks on küülik pigem saak kui mängukaaslane. Koer on ju ikkagi koer ning eriti taksi/hagijat jms jahikoeri ei tohiks jätta küülikuga omapead, sest jahikoeral on oma jahiintsinkt ja küülikule piisab kui koer talle mänguhoos natuke tugevamini käpaga seljale vajutab või vaikselt näksab. Ja kui koer juba veremaistet tunneb... Siis kujuta ise ette mida su koer küülikuga teeb!? Suure tõenäosusega oled sa oma väiksest karvakerast ilma.
Koera ja küüliku harjutamiseks uue koeraga peaksid alustama nii, et lased koeral küülikut läbi puuri nuusutada. Jällegi ära jäta neid omapead, sest koer võib küüliku läbi puuri ka tappa. Kakub tükk tüki haaval puuri võrevahedest. Sellepärast kordan ma jällegi, ära jäta oma koera või muud suuremat lemmiklooma mitte kunagi järelvalveta, suure tõenäosusega on sellel traagilised tagajärjed!
Tagasi üles Go down
pisiketotoo
Harjun!
Harjun!
pisiketotoo


Postituste arv : 17
Age : 30
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/03/2012

Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik?   Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? EmptyTeis Märts 06, 2012 5:08 pm

Ilmselt oleneb koerast. Kuigi muidugi esilagu peab ettevaatlik olema. Minu koer pole kunagi ühelegile loomale liiga teinud ja seetõttu ma ei pea muretsema. Üldiselt mu koer isegi ei käi teda vaatamas, vaid tegeleb enda asjadega ehk peamiselt magab. Pigem on kass, see kes teda vaatmas käib ja vahest vaatab tundide viisi kuidas küülik sööb ja ringi liigub.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik?   Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas kellelgi on kogemust kui kodus taks ja küülik?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Küülik-
Hüppa: