Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 tahaks abi ?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Jänx
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 20
Registration date : 25/09/2010

tahaks abi ? Empty
PostitaminePealkiri: tahaks abi ?   tahaks abi ? EmptyTeis Sept 28, 2010 3:57 pm

Rolling Eyes tere kõik mul oleks vaja teada kõike küüliku kasvatamisest
kuna olen algaja ja mul tegelikult enam küülikut pole kõõlik oli mul nii väikselt ja ta oli vanaema juures.
tahaks ka tead mmis tõu ma võtta võiksin? porks
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

tahaks abi ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: tahaks abi ?   tahaks abi ? EmptyKolm Sept 29, 2010 6:29 am

Eks siis, kui sa siin teemades ringi tuhnid, siis leiad enamuse info ka, aga tõug on su enda otsustada. Vaata siin erinevate tõuguse tutvustusi ja peaks päris lihtne olema, aga soovitan kääbusküülikut.
Tagasi üles Go down
Jänx
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 20
Registration date : 25/09/2010

tahaks abi ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: tahaks abi ?   tahaks abi ? EmptyKolm Sept 29, 2010 2:49 pm

aitäh tahaks abi ? 23367
Tagasi üles Go down
Jänx
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 20
Registration date : 25/09/2010

tahaks abi ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: tahaks abi ?   tahaks abi ? EmptyEsm Dets 06, 2010 3:46 pm

31 detsember saan endale uue jänku tõug on broken rex tahaks abi ? 261709 oli valida mittme vahel aga see kes oli kõike siuksem titalikum tuleb siis minu koju lisan ka pilte kui saan enda juurde
Tagasi üles Go down
Sponsored content





tahaks abi ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: tahaks abi ?   tahaks abi ? Empty

Tagasi üles Go down
 
tahaks abi ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: tõud/jutud jne. :: Segaverelised (erinevate tõude ristandid)-
Hüppa: