Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 külm?

Go down 
3 posters
AutorTeade
päikesejänku
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 14
Age : 49
Asukoht : tallinn nõmme
Registration date : 29/08/2009

külm? Empty
PostitaminePealkiri: külm?   külm? EmptyNelj Jan 21, 2010 10:46 am

MUL rumal küsimus! Kui siin lubatakse nädalavahetusel külma kuni 27 kas mu jänkud võivad ära ka külmuda? Mul 1 päss ja 1 hõbeküülik ja 1 tavaline küülik. Öösel on neil puuride peal ka 2 koormakatet! kas sellest piisab? Või pean nad mingi koerapuuriga tuppa tooma kui niiii külm on? Tydrukud on koos aga poiss on üksi ja äkki temal on külm? Pole enne jäneseid olnud ju! Shocked
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

külm? Empty
PostitaminePealkiri: Re: külm?   külm? EmptyNelj Jan 21, 2010 10:43 pm

Oleneb milline puur on. Kui on ainult võrgust puur, millest tuul läbi käib, siis võib küll neil külm hakata. Aga üldiselt taluvad need loomakesed väga hästi külma, küülikukasvatuse raamatust lugesin, et 40 kraadise külma elasid kusagil venemaa kasvanduses ilusti üle. Pane paks kiht heina puuri, mille sisse nad end kaevata saaks või ka heina täis kast kuhu nad saaks sooja pugeda. Tuppa ei soovita päris tuua külma eest, pigem mõnda jahedamasse ruumi, toas hakkab neil talvekasukaga väga palav. Muide kuidas Alex elab, on suur poiss juba kindlasti?
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

külm? Empty
PostitaminePealkiri: Re: külm?   külm? EmptyEsm Jan 25, 2010 3:27 pm

Meil olid nad nüüd õues selle külmaga ja elus on. Meil on ainult uksel võre ees, Panin põhku ja sooja vett ja järgmine päev olid ainult härmas. Muretsesin ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





külm? Empty
PostitaminePealkiri: Re: külm?   külm? Empty

Tagasi üles Go down
 
külm?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küüliku küla :: Probleemid-
Hüppa: