Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tiine looma vaktsineerimisest

Go down 
3 posters
AutorTeade
niuts1
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
niuts1


Postituste arv : 39
Age : 46
Asukoht : Tapa linn
Registration date : 31/07/2009

Tiine looma  vaktsineerimisest Empty
PostitaminePealkiri: Tiine looma vaktsineerimisest   Tiine looma  vaktsineerimisest EmptyTeis Aug 25, 2009 4:42 pm

Tere! Loen ,et möllamas on viirus ja küsimus kas ma võin emast tiinet looma ka lasta süstida?
Ühe tiinus lõppeb umbes 10 sept ja teine 19 sept. Tekkis hirm selle haigusega ja kohe uurisin kasvatajatelt ja selgus ,et ainult üks loom on ka vaktsiini saanud . Seega on mul neli küülikut kes vajavad süsti kunas viirus möllab ,samas emaseid ju enam trantsportida ei ole tark tegu . Kas keegi teab tuleb loomaarst ise koju süstima ?
Nagu ma aru saan on väikseim kogus rohtu 40 loomale?
Aitähh vastamast!
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Tiine looma  vaktsineerimisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiine looma vaktsineerimisest   Tiine looma  vaktsineerimisest EmptyTeis Aug 25, 2009 4:47 pm

Tiinuse kohta ma ei oska öelda, aga loomakliinikus vaktsineeritakse loomi ka ühekaupa.
Tagasi üles Go down
niuts1
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
niuts1


Postituste arv : 39
Age : 46
Asukoht : Tapa linn
Registration date : 31/07/2009

Tiine looma  vaktsineerimisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiine looma vaktsineerimisest   Tiine looma  vaktsineerimisest EmptyTeis Aug 25, 2009 4:49 pm

Nu jahh meil on loomakliinik Rakveres ja ühe kaupa kisub nagu keeruliseks Very Happy
Tapal küll on kliinik aa mina ei riski siia oma loomi küll viia Shocked
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Tiine looma  vaktsineerimisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiine looma vaktsineerimisest   Tiine looma  vaktsineerimisest EmptyTeis Aug 25, 2009 5:22 pm

4 küülikut ja kisub keeruliseks? Kas ma pole millestki õigesti aru saanud? Võru Sodalise loomakliinikus on aga ka selline võimalus et kord kuus (vist) kogutakse küülikud kokku ja siis süstitakse. Mida rohkem küülikuid, seda odavam. Ühest kogusest vaktsiinist saab süstitud 20 looma. Seal on ainult asja kinniapnemise küsimus. Aga kuidas mujal, seda ma ei tea.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Tiine looma  vaktsineerimisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiine looma vaktsineerimisest   Tiine looma  vaktsineerimisest EmptyTeis Aug 25, 2009 6:34 pm

Saab osta ka 20 doosilise rohu ning ise vaksineerida, kuid tiinuse kohapealt ei oska öelda, pole kokku puutunud.
Tagasi üles Go down
niuts1
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
niuts1


Postituste arv : 39
Age : 46
Asukoht : Tapa linn
Registration date : 31/07/2009

Tiine looma  vaktsineerimisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiine looma vaktsineerimisest   Tiine looma  vaktsineerimisest EmptyTeis Aug 25, 2009 7:00 pm

Aa väga hea kui 20 looma siis on hea Very Happy Kuigi jahh palju doose jääb üle .
Keeruliseks selles mõttes,et mul on 1 puur ja kahte ma sinna ei saa panna korraga-kunas läheb kitsaks ja ma ei tea nende suhtumist üksteisesse.
Mul on ju suured tõud ja suht suured loomad nad juba ka on. Rakvere on siit no pea 30 kilti ja sedasi tuleks siis edasi arvutada Very Happy . Natuke liig palju aega ja raha kuluks , selles mõttes keeruliseks ma mõtlesin .
Tagasi üles Go down
niuts1
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
niuts1


Postituste arv : 39
Age : 46
Asukoht : Tapa linn
Registration date : 31/07/2009

Tiine looma  vaktsineerimisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiine looma vaktsineerimisest   Tiine looma  vaktsineerimisest EmptyNelj Aug 27, 2009 2:27 pm

Niisiis tiinet looma paraku süstida ei tohi , käisin täna arsti juures maad kuulamas ja olen nüüd taas natuke targem .
Seega jääb mul vaid loota ,et see jube viirus meie küülikuteni ei jõua ja edaspidi oma loomi ka süstida. Algaja asi , nüüdseks saan iga päevaga targemaks. Tiine looma  vaktsineerimisest 23367
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tiine looma  vaktsineerimisest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiine looma vaktsineerimisest   Tiine looma  vaktsineerimisest Empty

Tagasi üles Go down
 
Tiine looma vaktsineerimisest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Veterinaari kabinet :: Tervisemured-
Hüppa: