Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Meie lehe kokkutulek.

Go down 
+6
joel121
sherlyna
Kyylikla
Genno
kraatse
helen97
10 posters
AutorTeade
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyKolm Juun 17, 2009 4:17 pm

Ma ükskord lugesin küülikute kirjeldusi ja siis tuli selline mõte et tahaks näha neid küülikuid.Ja siis tuli mulle mõte ,et võiks kokkutuleku organiseerida.Aga ennem ikka võiks öelda kui paljud saavad tulla ,sest pole ju mõtet kui ainult 3-4 jänksi peret kokku tuleb ja kellel on veel teisi väiksemaid koduloomi võiks ka need kaasa võtta (nt.merisiga) kui lubatakse.Ja äkki võiks ka natuke levitada seda lehte siis võibolla tuleb veel rohkem jänksiperesid.See kokkutulek võiks olla igaaastane traditsoon.


Ootan ka teisi ettepanekuid ja tagasi sidet! kalli
Tagasi üles Go down
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyKolm Juun 17, 2009 6:50 pm

Kommenteerige ja vastake ikka usinasti!!!
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyNelj Juun 18, 2009 10:49 am

Kui toimub kokkutulek, siis meie saaks enne juuli algust tulla, pärast seda me läheme Norrasse. Siis oleks ka järgmine küsimus, et kas kõik saavad nt Tallinnasse kokkutulekule tulla Question
Tagasi üles Go down
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyNelj Juun 18, 2009 11:38 am

Jah tõesti.Kui tahaksime kokkutuleku korraldada siis ma arvan et see päev võiks kõigile sobida.Ja selle päeva organiseerimine on ikka väga suur töö.
Tagasi üles Go down
Genno
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Genno


Postituste arv : 35
Registration date : 18/02/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyEsm Juun 29, 2009 1:48 am

Kui, siis mitte Tallinnasse, Tartust sinna väga ebamugav tulla koduloomaga.
Tagasi üles Go down
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyReede Juul 31, 2009 1:55 pm

Tundub et keegi ei ole huvitatud kokkutulekust ja ma arvan et seda ka ei peaks toimuma.Pisi.ee kasutajad olid küll nii vaimustuses kokkutulekust. kalli
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyReede Juul 31, 2009 2:18 pm

Me võiks siis kahes kohas kokkutuleku teha. Nt Tartus ja Tallinnas, eks siis ise vaatame, et kuhu meil lähem on minna. Ise olen septembri alguseni siiski Eestis.
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyLaup Aug 01, 2009 7:30 pm

Kokkutulek on hea idee ja minu arust võib seda ka korraldada ka Augusti lõpus või septembril alul , mingil nädalavahetusel .
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyLaup Aug 01, 2009 7:42 pm

Aga kus?
Tagasi üles Go down
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Aug 02, 2009 11:12 am

Kas mingis pargis mis on suur ja linnakära vähe või kellegi hoovis pisi.ee kasutajd on teinud loomaajas ja seda on teil see kuu ka plaanis aga minu arust pole hea mõte teha loomaajas kokkutulekut kuna piletiraha+jook+söök on juba päris kulukas ,aga kas võtaks loomad ka kaasa?
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Aug 02, 2009 3:32 pm

Loomulikult loomad ka kaasa. Ainult siis ei saa neid korraga kokku lasta vaid ükshaaval.
Tagasi üles Go down
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Aug 02, 2009 6:48 pm

Ande teada kes tahaksid tulla.Ja kus me saaksime teha kokkutuleku.
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Aug 02, 2009 6:51 pm

Kes teist Hauka Laadale tuleks?
Tagasi üles Go down
joel121
Harjun!
Harjun!
joel121


Postituste arv : 14
Age : 28
Asukoht : märjamaa
Registration date : 23/08/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyKolm Aug 26, 2009 9:48 am

Päris hea idee aga võiks siis teoks teha või mis?


Viimati muutis seda joel121 (Esm Mai 24, 2010 9:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyTeis Sept 22, 2009 6:05 pm

Ma elan Tallinas . Tegelikult võiks ka Tallinnas olla ,sest see on ju siiski Eesti pealinn !! confused
Tagasi üles Go down
Marilin
Harjun!
Harjun!
Marilin


Postituste arv : 7
Age : 28
Asukoht : Tallinn
Registration date : 19/11/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Heii   Meie lehe kokkutulek. EmptyNelj Nov 19, 2009 3:24 pm

Olen ka Tallinnast, aga mai tea kuidas oleks kokkusaamisega. Kas mingeid näituseid on ka jänestel? Wink
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyNelj Nov 19, 2009 6:43 pm

Vist mingeid näitusi eriti ei ole .Ma muidu ei tea,aga midagi sellist võiks toimuda küll. flower
Tagasi üles Go down
Marilin
Harjun!
Harjun!
Marilin


Postituste arv : 7
Age : 28
Asukoht : Tallinn
Registration date : 19/11/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyNelj Nov 19, 2009 7:43 pm

Mis asi võiks toimuda? Very Happy
Ok, aga kui teeks Tallinnas, siis võiks ikka rohkem rahvast tulla, muidu ma ei viitsi. Või noh, jänesed saavad ju koguaeg tavaliselt hästi läbi? Meil pole enne kokkutulekutel käinud sellesmõttes, aga ta on, muidu hästi uudishimulik ja sõbralik. cat
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Nov 22, 2009 2:47 pm

Minu jänks pole ka kokkusaamisel käinud ja näitustel ka mitte. albino
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Nov 22, 2009 3:01 pm

Tulge Tartusse küülikunäitusele 28. november! Toimub Tartu Näituste Messikeskuses, Ökomessi raames.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Nov 22, 2009 3:07 pm

Ma elan tallinnas ja ma arvan ,,et ma ei saa tulla!
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Nov 22, 2009 4:15 pm

Ma ei tea. Ehk on keegi nõus, kui tema aeda tuleme jänksidega?
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyPüh Nov 22, 2009 5:23 pm

Ma arvan ,et talvel oleks aias õue üritus halb mõte ,sest jänkud võivad õues haigeks jääda,aga suvel või soojal ilmal on see päris hea mõte! flower
Tagasi üles Go down
Lontukene
Harjun!
Harjun!
Lontukene


Postituste arv : 7
Age : 27
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 28/04/2010

Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. EmptyNelj Apr 29, 2010 1:11 pm

Ma vaatan, et see teema on juba päris vana, aga minu meelest oleks see kokkutulek lihtsam kuskil maal. kalli Tallinnas oleks ka hea, et ma saaksin sinna ka mõnel nädalavahetusel ise tulla, aga maal oleks kah hea olla, eriti, kui jänku pole enne maal käinud. Meie lehe kokkutulek. 694623
Ma ei tea, kuidas teised sellest arvavad, aga minu meelest oleks see hea mõte. Wink
Kindlasti elavad ka paljude teiste küülikud maal, aga see oleks hea mõte, et kõik jänkusõbrad saaksid kokku jne! Wink
Question

Tsiteerin: :
Ma ei tea. Ehk on keegi nõus, kui tema aeda tuleme jänksidega?

Minu aeda võiks küll tulla kuna mul on päris suur aed (elan maal ju), aga selleks pean vanematega kokku leppima.
Kuna mul on ka väike koer, siis pole teda vaja karta, sest ta kardab hoopis ise küülikuid Suspect , ta pole elu seeski ketis elanud ja on supersõbralik! Very Happy Kui aga kellegil on allergia koerte vastu või kardab koeri, siis võib ta ka kinni panna. Cool
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie lehe kokkutulek. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie lehe kokkutulek.   Meie lehe kokkutulek. Empty

Tagasi üles Go down
 
Meie lehe kokkutulek.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Meie foorum

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Üritused-
Hüppa: