Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Minu pässud

Go down 
5 posters
AutorTeade
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Minu pässud Empty
PostitaminePealkiri: Minu pässud   Minu pässud EmptyLaup Juun 13, 2009 12:29 pm

Sel kevadel otsustasin, et võtan endale ikkagi küülikud ka lisaks muudele loomadele, kes mul on. Juba pikka aega olin käinud Härma küülikute kodulehel prantsuse pässe imetlemas ja lõpuks siis sai otsus tehtud, et võtan just selle tõu, mitte midagi muud. Kui asi puutub loomadesse, siis on mul ikka väga raske piiri pidada nii et nüüd mul pole jänkusid mitte üks või kaks vaid lausa neli (kaks paari) ja nende tulevastest lapsukestest tahaksin veel vähemalt ühe paari endale jätta. Kuigi mul on jänksid olnud vaid umbes poolteist kuud julgen prantsuse pässi tõugu kõigile soojalt soovitada. Kui sa tahad endale rahulikku, soliidse käitumisega, tarka ja ülisüdamlikku küülikut, siis on prantsuse päss küll parim variant. See võtab ikka ka kõige halvema tuju korral naeru lahti, kui sa näed kuidas nad sinu seltskonna üle rõõmustades oma suurte kõrvade laperdades puuris pöörast ringtantsu löövad Very Happy. Muuhulgas on nad ära õppinud, et minu pihku tasub nina toppida, sest sealt leiab tihti pähkleid, mis on neil lemmikmaius ja muidugi paitamist nuruvad nad ka igal võimalusel. Ainukene "miinus" paljude jaoks (minu jaoks just suur pluss) on prantsuse pässi puhul see, et ta kasvab ikka päris suureks. Aga tegelikult kui teda ikka puurist välja jalutama lasta, siis polegi talle hiigelsuurt puuri vaja. minu pässud elavad näiteks 70x90-100cm pindalaga välipuurides nagu farmiloomadki ja ei ütleks, et seal neil kitsas oleks. Et siis kokkuvõtteks võiks öelda: võtke aga julgelt ka prantsuse pässe lemmikuteks.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
niuts1
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
niuts1


Postituste arv : 39
Age : 46
Asukoht : Tapa linn
Registration date : 31/07/2009

Minu pässud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu pässud   Minu pässud EmptyPüh Aug 30, 2009 2:15 pm

Ka mina pean nõustuma ,praegustest mu kodus olevatest tõugudest on pässid kõige rahulikumad ja kuidagi sümpaatsed. Megad loomad ja soovitan samuti Very Happy
Tagasi üles Go down
marru
Harjun!
Harjun!
marru


Postituste arv : 8
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 14/08/2009

Minu pässud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu pässud   Minu pässud EmptyNelj Sept 10, 2009 9:46 am

Minulegi sümpatiseerivad pässud kõige enam. Eks nende suurus tekitab mõnes kahtlusi, aga eks näiteks mõnele meeldib ka mr Beani auto, teisele mersu. Pässud on majesteetlikud, klass omaette. Minu pässud 352897
Tagasi üles Go down
http://margitikyylikud.onepagefree.com/
jänx20
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 12
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 15/06/2010

Minu pässud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu pässud   Minu pässud EmptyReede Juun 18, 2010 10:28 am

Ka minu esimene küülik oli päss(hetkel neid juba kolm).Hommikul neid vadates tead,et su päev lihtsalt läheb hästi.Minu armasad päiksed igas päevas.


Ilusat suve sunny
Tagasi üles Go down
kaidi191
Harjun!
Harjun!
kaidi191


Postituste arv : 5
Asukoht : Harjumaa, Viimsi
Registration date : 02/06/2012

Minu pässud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu pässud   Minu pässud EmptyLaup Juun 02, 2012 3:50 pm

Pässud on tõesti suurepärased. Ise sattusin pässu peale kogematta aga ei kahetse. Nüüd kasvab mul kodus aasta vanune neiu Roxet või siis lühidalt Roxy. Esimene jänku oli mul hoopiski albiino lõvilakk.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Minu pässud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu pässud   Minu pässud Empty

Tagasi üles Go down
 
Minu pässud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: tõud/jutud jne. :: Prantsuse pässid-
Hüppa: