Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 küülik agressiivne!!!

Go down 
4 posters
AutorTeade
Raizzz
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 5
Registration date : 01/03/2009

küülik agressiivne!!! Empty
PostitaminePealkiri: küülik agressiivne!!!   küülik agressiivne!!! EmptyNelj Mai 14, 2009 9:01 pm

Mul on selline probleem ... et küülik on olnud mul 3 kuud ja alguses oli kõik normaalne, aga nüüd on muutunud agressiivseks. Ainuke keda ta laseb enda ligi on 5 aastane perepoeg, ülejäänutele hakkab käppadega vehkima ja hammustama ning kui toas ringi liikuda siis ta hüppab järsku jalgade ette ... käe puuri panek on omaette ooper. Küsimus siis selline et kas ta mängib niimoodi v. on ta kurjaks muutunud ja miks???
Tagasi üles Go down
Brunette
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Brunette


Postituste arv : 26
Age : 35
Asukoht : Tallinn / Kuressaare
Registration date : 21/03/2009

küülik agressiivne!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: küülik agressiivne!!!   küülik agressiivne!!! EmptyNelj Mai 14, 2009 10:45 pm

Ega küülik niisama agresiivseks ei muutu,selleks peab ikka mingi põhjus olema,et kas talle on liiga tehtud või midagi taolist.Paljud räägivad,et jänku läheb tigedaks tänu sellele,et puuri kaua on ja hakkab oma teritooriumi niimoodi kaitsma.
Ju ta siis saab aru,et pisike poiss ei tee talle halba.
Tagasi üles Go down
jänx20
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 12
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 15/06/2010

küülik agressiivne!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: küülik agressiivne!!!   küülik agressiivne!!! EmptyKolm Juun 16, 2010 10:17 am

Minu jänes puurist väljavõttes ei ole tige aga kui ma ta tuppa toon siis muutub agressiivseks.Hammustab,peksab jalgadega.
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

küülik agressiivne!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: küülik agressiivne!!!   küülik agressiivne!!! EmptyKolm Juun 16, 2010 2:35 pm

Ma arvan , et jänesel on vaja seltskonda ja kui tema eest palju hoolitsetakse ja teda palju paitatakse pole ta kuri .Niisiis kokkuvõte : jänesel ei tohiks olla igav ja tal on vaja tähelepanu!!!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





küülik agressiivne!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: küülik agressiivne!!!   küülik agressiivne!!! Empty

Tagasi üles Go down
 
küülik agressiivne!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: