Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Sirtsutamine

Go down 
5 posters
AutorTeade
mereliiv
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 1
Registration date : 03/05/2009

Sirtsutamine Empty
PostitaminePealkiri: Sirtsutamine   Sirtsutamine EmptyEsm Mai 04, 2009 12:20 pm

Tere!
Küülik Albert oli suhteliselt ontlik ja mulle tundus, et taibukas ka, sest kohe hakkas oma potile häda tegema, aga eilsest peale - täiesti vastikult sirtsutab voodite peale, pabuldab muidugi ka, aga seda on ikka enne ka juhtunud, kui nüüd tegemist on märgistamisega, kas siis see jääbki nii (sirtsutamine) või on võimalik kuidagi talle "selgeks teha", et lõpetagu ära. Tegelikult on nii tore, kui ta vabalt kepsutab ja puuris teda ainult küll pidada ei tahaks. Tema sugu ma veel ei tea kahjuks. Vanust umbes kolm kuud. Loodan väga, et keegi oskab nõu anda! Aitähh!
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

Sirtsutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sirtsutamine   Sirtsutamine EmptyLaup Mai 09, 2009 12:26 pm

Nonii. Uriini pritsimine hakkab nii isastel kui ka emastel siis kui nad suguküpseks saavad ehk siis umbes 5-6 kuuselt. Seda pidavat olema võimalik vähendada või heal juhul see probleem ära nullida steriliseerimise või kastreerimisega (mida aga tehakse alates umbes 6ndast elukuust kui ma õigesti mäletan, ennem mitte). Soovitan selle kohta veel netist infot uurida.
Kui ma nüüd hästi mäletan, siis olen kusagilt lugenud, et sirtsutamine, et siis pissib veidike siia ja veidike sinna võib olla märk ka mingitest haigustest, seega on vaja ka selle kohta uurida ja ma soovitan sul mõne jänkuteadliku loomaarsti juures oma väiksele jänkupojale väike tervisekontroll teha.
Tagasi üles Go down
Brunette
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Brunette


Postituste arv : 26
Age : 35
Asukoht : Tallinn / Kuressaare
Registration date : 21/03/2009

Sirtsutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sirtsutamine   Sirtsutamine EmptyLaup Mai 09, 2009 3:28 pm

No nii meil Plärtsu sai ka vist suguküpseks,hakkas ka sirtsutama igale poole eriti veel isase koera peale Laughing

Ennem oli sama moodi pissis ja kakas ilusti oma pissikasti.
Plärtsu häälitseb ka huvitavalt Smile
Vanus on jänkul täpselt õige millal ta suguküpseks saab Razz ehk siis 5 kuune.


Kaob see mingil ajal ära ka?
Tagasi üles Go down
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Sirtsutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sirtsutamine   Sirtsutamine EmptyPüh Aug 23, 2009 10:11 pm

Aga kas ilmtingimata hakkavad seda tegema kõik sugupooled ?
Tagasi üles Go down
janeta
Harjun!
Harjun!
janeta


Postituste arv : 5
Age : 47
Asukoht : raplamaa
Registration date : 16/08/2010

Sirtsutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sirtsutamine   Sirtsutamine EmptyEsm Veeb 21, 2011 10:23 pm

Kas oleks ka võimalik sirtsutamist mingite tablettidega kaotada?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sirtsutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sirtsutamine   Sirtsutamine Empty

Tagasi üles Go down
 
Sirtsutamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: