Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Õuest tuppa?

Go down 
4 posters
AutorTeade
m2ksi
Olen uus!
Olen uus!
m2ksi


Postituste arv : 3
Registration date : 17/06/2008

Õuest tuppa? Empty
PostitaminePealkiri: Õuest tuppa?   Õuest tuppa? EmptyTeis Juun 17, 2008 10:06 am

Kuidas jänksile mõjub selline asi? Ja milline puur oleks tuppa sobivaim kui kodus on kass?

Ei saa teda talveks õue jätta ju (pole vastavat puuri).
Tagasi üles Go down
ilrek
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
ilrek


Postituste arv : 129
Registration date : 23/03/2008

Õuest tuppa? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õuest tuppa?   Õuest tuppa? EmptyTeis Juun 17, 2008 11:52 am

Meie jänks käib koguaeg õuest tuppa, pole tal häda midagi. Puur tuleb kassist eemale panna ja kassi mitte lähedusse lasta.
Tagasi üles Go down
m2ksi
Olen uus!
Olen uus!
m2ksi


Postituste arv : 3
Registration date : 17/06/2008

Õuest tuppa? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õuest tuppa?   Õuest tuppa? EmptyTeis Juun 17, 2008 12:21 pm

Tänan
Tagasi üles Go down
nannu
Kohalik!
Kohalik!
nannu


Postituste arv : 58
Age : 36
Asukoht : harjumaa
Registration date : 10/02/2008

Õuest tuppa? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õuest tuppa?   Õuest tuppa? EmptyReede Juun 20, 2008 12:32 pm

Enamus lemmikloomapoes müüdavatest puuridest ongi sellised kuhu ei saa kass ligi,see et kass üritab käpaga puuri võrest läbi saada ei tee küülikule midagi,võid panna ka puuri kõrgemale,et kass kätte ei saaks vms.

Kui küülik on harjunud elama toas siis tuleb teda harjutada õuega või vastupidi.
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/ruigamid
m2ksi
Olen uus!
Olen uus!
m2ksi


Postituste arv : 3
Registration date : 17/06/2008

Õuest tuppa? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õuest tuppa?   Õuest tuppa? EmptyTeis Sept 02, 2008 6:58 pm

Jänes on nüüd kodus:P
Kass suhteliselt kardab teda, kui jänes toas lahti siis kass jookseb eest ära...Very Happy
Just käisingi poes uut interneti juhet ostmas, jänes arvas, et seda vana pole vaja:D
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Õuest tuppa? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õuest tuppa?   Õuest tuppa? EmptyReede Sept 11, 2009 8:02 pm

Ära sa klaasist puuri osta eks siis on jänkul paha proovi osta mingi võrega ja selline puur mis on mugav ! Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õuest tuppa? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õuest tuppa?   Õuest tuppa? Empty

Tagasi üles Go down
 
Õuest tuppa?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Puur-
Hüppa: