Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Häälitsused

Go down 
3 posters
AutorTeade
meeli
Olen uus!
Olen uus!
meeli


Postituste arv : 1
Registration date : 09/04/2008

Häälitsused Empty
PostitaminePealkiri: Häälitsused   Häälitsused EmptyNelj Apr 10, 2008 1:25 pm

Tervist!

Mul on aastaid olnud kodus küülik, kes ei ole mitte kunagi ühtegi häälitsust teinud. Nüüd aga läks sugulane haiglasse ja saime tema küüliku, kelle eest kanname hoolt. Ta on meie küülikust (Nupsust) erinev. Nupsu on lühikeste karvadega ja sirgete kõrvadega. Uus küülik - Tasa on aga lontis kõrvadega ja väga karvane. Pilt on küll hägune, aga muidu näeb ta välja selline http://www.zone.ee/seenemikuplika/stuff/DSC00002.JPG?2 . Ma ei oska öelda, mis sorti jänes ta täpselt on. Seda teate teie, selle foorumi kasutajad, ehk paremini. Nii. Nüüd aga probleemist: erinevalt Nupsust teeb Tasa erutusseisundis kummalisi häälitsusi. See kõlab midagi taolist nagu norskamine või kärbse väga võimendatud pinin. Ta teeb seda häälitsust iga kord kui tähelepanu tahab saada või kui ta ehmatab/on närvis. Kas see on normaalne, et küülik teeb häält või peaksime viima ta arsti juurde? See sugulane, kelle oma ta enne oli, oli suitsetaja ja tegi suitsu ka Tasaga ühes toas viibides. Olen kuulnud, et küülikutel on väga nõrgad kopsud, ehk on Tasa kopsud haiged? Või on kõik normaalne ja ma ei peaks muretsema?

Tänan tähelepanu eest,

Meeli
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Häälitsused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Häälitsused   Häälitsused EmptyReede Apr 11, 2008 2:44 pm

Vahest oleneb küüliku häälitsemine tema iseloomust.
Aga soovitaks minna igaks juhuks arsti juurde kuna asi võib tõesti olla suitsust.
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Häälitsused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Häälitsused   Häälitsused EmptyPüh Aug 23, 2009 10:04 pm

Võibolla ,et jänku tunneb puudust .Aga või siis ikkagi ta kopsudes Question Exclamation
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Häälitsused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Häälitsused   Häälitsused Empty

Tagasi üles Go down
 
Häälitsused
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: