Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?

Go down 
+3
kraatse
Kyylikla
jaasu
7 posters
AutorTeade
jaasu
Harjun!
Harjun!
jaasu


Postituste arv : 12
Age : 40
Asukoht : Viimsi
Registration date : 24/03/2008

Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? EmptyReede Apr 04, 2008 7:24 pm

Tekkis küsimus kui vaatasin oma jänest, nimelt ta peksab oma tagumisi jalgu vastu maad. Millest see tuleneb?


Viimati muutis seda Kyylikla (Esm Aug 25, 2008 4:38 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Muutsin pealkirja informatiivsemaks.)
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? EmptyReede Apr 04, 2008 7:33 pm

See võib tuleneda ärritusest või vihast.
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? EmptyTeis Mai 27, 2008 5:50 pm

meil hakkavad jänesed öösiti jalgadega puuripõrandat peksma.ma arvan et see on sellest et nad ei saa kunagi oma jooksmis isu täis Very Happy
Tagasi üles Go down
visnapuu
Olen uus!
Olen uus!
visnapuu


Postituste arv : 2
Age : 35
Asukoht : Laeva
Registration date : 06/07/2008

Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? EmptyPüh Juul 06, 2008 10:36 pm

See puuris jalgade peksmine on tuttav tunne. Arvatavasti võib tal ka igav olla ja ta üritab tähelepanu võita, et teda välja jooksma lasta bounce
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? EmptyEsm Juul 28, 2008 5:47 pm

Uurisin välja, et küülikud põntsutavad oma jalgu vastu puuripõrandat siis, kui ta on häiritud.
Tagasi üles Go down
tups2005
Harjun!
Harjun!
tups2005


Postituste arv : 10
Registration date : 18/04/2009

Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? EmptyLaup Apr 18, 2009 1:44 pm

ma olen ka mõelnud, et millest see siis võib olla. Mul vähepeal jänx rahulikult pikutab põrandal. Siis tõuseb järsku punnissilmadega püsti, ja paneb täiega voodi taha jooksu ja hakkab jalgadega maad peksma. Ja kõik rahulikus olukorras, ntx ma rahulikult pikutan, vaatan telekat vms ja toas midagi häirivat ei tohiks olla. Võibolla kuuleb õuest mingit ohtu?
Tagasi üles Go down
Brunette
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Brunette


Postituste arv : 26
Age : 35
Asukoht : Tallinn / Kuressaare
Registration date : 21/03/2009

Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? EmptyLaup Apr 18, 2009 2:19 pm

Samas jänku hakkab midagi kartma ja siis hakkab jalgadega vastu maad lööma,et ähvardab sellega.Arvates,et tema on tugev ja tuleb kallale...umbes,et mine minema Smile
Tagasi üles Go down
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? EmptyPüh Aug 23, 2009 10:15 pm

Just hiljuti sain teada et , miks meil seda teevad . Sellepärast et ta tahab enda võimu näidata (tema arust).Meil siis kui üks läheb kiusama teist jänksi siis ta läheb marru ja siis teine lööb jalgatega vastu maad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?   Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks küülik peksab tagumisi jalgu vastu maad?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jalgatega vastu maad ja teine kallale .

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: