Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hermeliini poja seiklused

Go down 
+5
liina
Memory10
hanna.
Kyylikla
jänks
9 posters
AutorTeade
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyEsm Märts 17, 2008 11:21 pm

Juhtus selline lugu ühe hermeliin pojaga ,kes sündis 05.12.07 ,pesakonnas oli ainult kaks poega .Küülikud on mul eraldi küülikumajas ja puurid on kahe korrusega reas .Kui pojad olid saanud 7 päevaseks ,siis üks nendest otsustas pesast välja tulla ja uudistas puuris ringi ,kuni ronis võrest läbi ja kukkus teiselt korruselt alla heintesse,puuride taha. Sel ajal elas mul seal küülikumajas ka kolme kuune kassipoeg.Ma juba kartsin kõige hullemat ,kui avastasin ,et küülikupoega pole,et nüüd on ta läinud .Kui leidsin ,et küülikupoeg on kadunud siis viisin kohe kassi sealt minema ,kass elab sellest ajast toas .Möödus üks ööpäev ja minu üllatus oli suur kui nägin ,et seesama hermeliini poeg ronis puuride alt välja ja roomas mööda vahekäiku .Panin ta kohe ema juurde tagasi ning ta läks kohe ema alla sööma . Razz .Sellest rändurist kasvas väga ilus küülik ja ta leidis ka endale hea kodu.
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyEsm Märts 17, 2008 11:23 pm

Vahva jutt,ja vedas tal siis Razz
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
hanna.
Harjun!
Harjun!
hanna.


Postituste arv : 5
Registration date : 15/03/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyTeis Märts 18, 2008 12:59 pm

Väga armas jutt I love you
Tagasi üles Go down
Memory10
Harjun!
Harjun!
Memory10


Postituste arv : 13
Asukoht : Kiia küla
Registration date : 14/03/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyKolm Märts 19, 2008 2:34 pm

Huvitav, kuidas ta ühe päeva ilma emata elada sai? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyKolm Märts 19, 2008 4:55 pm

Algul mõtlesin ka et kuidas ta ellu jäi Question Nad sünnivad paljana ja siis võivad nad alajahtunult surra ,aga kaduma läks minu küülikupoeg 1 nädalaselt ,selleks ajaks olid talle juba karvad selga kasvanud ja ta oli juba tugevam. Puuride alla kukub heina ja ju ta seal sees soojas oligi .Välja ronis ta kindlasti selleks ,et kõht läks tühjaks. Küülikupojad suudavad elada ju mitupäeva söömata aga kui neil on külm ,siis nad surevad ennem alajahtununa kui nälga . albino
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
liina
Harjun!
Harjun!
liina


Postituste arv : 24
Age : 36
Registration date : 16/02/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyKolm Märts 19, 2008 6:47 pm

Kurb algu ja õnnelik lõpp.
Tagasi üles Go down
minni
Harjun!
Harjun!
minni


Postituste arv : 5
Age : 39
Registration date : 16/02/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyReede Märts 21, 2008 7:55 pm

Põnev jutt oli.
Tagasi üles Go down
ilrek
No enam ma siit ei liigu!
No enam ma siit ei liigu!
ilrek


Postituste arv : 129
Registration date : 23/03/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyNelj Märts 27, 2008 9:43 pm

Väga armas jutt . Smile
Tagasi üles Go down
kiisu
Harjun!
Harjun!
kiisu


Postituste arv : 13
Age : 34
Asukoht : eesti,talinn
Registration date : 11/02/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyTeis Apr 01, 2008 8:06 pm

Tõesti vedas sellel jänkul.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused EmptyTeis Aug 05, 2008 2:35 pm

Väääääääääga nunnu jutt ja vapper jänks Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hermeliini poja seiklused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermeliini poja seiklused   Hermeliini poja seiklused Empty

Tagasi üles Go down
 
Hermeliini poja seiklused
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Kaminatuba :: Minu küüliku jutud ja juhtumised-
Hüppa: