Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jalad haiged???

Go down 
2 posters
AutorTeade
nannu
Kohalik!
Kohalik!
nannu


Postituste arv : 58
Age : 35
Asukoht : harjumaa
Registration date : 10/02/2008

Jalad haiged??? Empty
PostitaminePealkiri: Jalad haiged???   Jalad haiged??? EmptyLaup Märts 15, 2008 7:46 am

Tsiteerin: :
Tere!

Püüdsin sel teemal otsida, aga kui ongi sellest varem juttu olnud, siis vabandan... Ju ei osanud õigete otsisõnadega otsida. Olen uus, kuigi lugenud olen varem foorumit küll.

Jänkul (7 a.) ütlesid tagajalad üles. Algul hakkas lonkama ja hiljem tagajalgu järel vedama. Käisime arsti juures (tallinnas Tatari loomakliinikus), saime süsti, rohtu ja vitamiine. Korraks oli isegi parem, aga nüüd jälle lohistab tagajalgu järel. Arst pakub küll veel süstimist ja seda ma ka teen muidugi, aga... Mõtlen, et äkki on jänkul valud ja äkki on ta aeg täis saanud....

Kas kellelgi on kogemusi?

Tervitades
Ella


Kopeerisin selle teema lontust kuna seal keegi ei vasta ja siis äkki keegi siin oskab teda aidata.Pärast ütlen talle edasi.
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/ruigamid
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Jalad haiged??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalad haiged???   Jalad haiged??? EmptyNelj Mai 29, 2008 2:39 pm

võib-olla ongi jänkul valud ja aeg täis saanud.mul ei ole küll kogemusi aga kui jänkule peab mitu korda süsti tegema ja ikka ei tee see tema seisukorda paremaks siis äkki oleks parem jänku piinad lõpetada.aga vaadake.kui ikka paremaks ei lähe siis oleks ehk targem magama panna Crying or Very sad
edu teile igatahes!
Tagasi üles Go down
 
Jalad haiged???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Veterinaari kabinet :: Luud, liigesed ja lihased-
Hüppa: