Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Halvatus

Go down 
AutorTeade
janika
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 1
Registration date : 04/02/2014

Halvatus Empty
PostitaminePealkiri: Halvatus   Halvatus EmptyTeis Veeb 04, 2014 11:11 pm

Avastasin päeval, et küülik lesib õnnetult puuris ja ka puuri ukse avamisel ei reageerinud kuigi tavaliselt hüppab siis esimese asjana puurist välja. Võtsin ta siis ise puurist välja ja avastasin, et ta on halvatud. Sai ka kohe loomaarstile helistatud, kes tuli koju kohale ja tegi hormoonsüsti, aga väga palju lootust just ei andnud. Olukord paremaks ei läinud. Aegajalt üritas jänku ikka liikuda, aga tagumised käpad ei toiminud üldse ja ka esimesed mitte just nii nagu vaja. Lisaks tundus, et ta ei suuda ka oma pead korralikult hoida. Ja liikumine oli pigem kohapeal rabelemine, mis kuhugi ei viinud. Paari tunni pärast olid tal juba krambid ja ta suri.

Tahaks aga teada, mis sellist asja põhjustada võis. Sellel päeval ta puurist välja ei saanud ja kui ma õigesti mäletan, siis ka eelmisel päeval mitte. Tavaliselt lasen ma ta aga ikka õhtuti mõneks ajaks tuppa vabalt jooksma. Minu teada ta kukkunud ei ole, aga samas ega ma päris koguaeg teda ka ei jälgi. Küll aga ronis ta igale poole ja alati ei jõudnud teda ise maha tõsta vaid hüppas ise kõrgelt alla. Samas kordagi ta ei kukkunud hüpates ja tundus nagu kõik korras olevat. Aga kas on võimalik, et kui on kukkunud ja ennast vigastanud, siis see avaldub alles mitu päeva hiljem ja sinnani pole nagu midagi viga? Või on tõesti endale kuidagi puuris viga teinud kuigi see tundub ka suhteliselt võimatu? Või mingi haigus?
Tagasi üles Go down
 
Halvatus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Veterinaari kabinet :: Tervisemured-
Hüppa: