Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mure - palun abi

Go down 
2 posters
AutorTeade
Tupsu
Olen uus!
Olen uus!
Tupsu


Postituste arv : 3
Registration date : 02/03/2013

Mure - palun abi Empty
PostitaminePealkiri: Mure - palun abi   Mure - palun abi EmptyLaup Märts 02, 2013 3:04 pm

Täna hakkasime siis tõsiselt muretsema. Jänku on loid, luud on tunda. Üks silm on mädane. Panin siis vee eraldi kaussi, natuke jõi. Üritasime heina sisse sööta, üldse ei taha. Vaene jänku istub ja pikutab ühes nurgas või potil. Vahepeal käib potil, tuleb tagasi. Kaka on vormitu ja vedel. Kõht oleks nagu natuke punnis. Masseerisin siis seda, nagu siin soovitatud mingis teemas. Vahepeal käib suke nagu kõht koriseks või selline hääl. Et äkki gaasid tulevad välja või midagi. Jänku saab 12.märtsil kolmeseks. Muidu kogu ülejäänud elu on olnud täiesti terve, mitte ühtegi muret pole varem olnud. Hommikul ema andis talle lillkapsast, äkki jänku sõi seda liiga palju ? (Kuigi enamus on endiselt alles, viskasime ära) või äkki on viga krõbinates ? Andsin talle uusi krõbinaid hästi ammu, kõht läks korra nagu lahti. Siis ei andnud neid. Eile andsin jälle natuke.Aga võib-olla oli juba sellest ajast ja nüüd läks hullemaks. Sest mul hiljuti juhtus endaga üks õnnetus ja siis ema käis aeg-ajalt jänkut hooldamas. Sest eile sain üle pika aja jänku juurde ja oli suke kõhna. Helistasime ka ühele tuttavale. Ütles, et kui muud moodi ei saa siis tuleb süstlaga toita ja juua. Soovitas arsti juurde ka minna. Ootame nüüd arstiaega. Ehk keegi oksab kiiremas olukorras midagi soovitada ? Jänku silm valmistab ka tohutut mure. Äkki on silmapõletik ? Ise täpselt ei tea, milline see välja peaks nägema... Loodan, et mu jutust oli aru saada. Loodan, et ehk oskate aidata.
Tagasi üles Go down
Tupsu
Olen uus!
Olen uus!
Tupsu


Postituste arv : 3
Registration date : 02/03/2013

Mure - palun abi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure - palun abi   Mure - palun abi EmptyPüh Märts 03, 2013 5:03 pm

Käisime siis arsti juures.

Silmade jaoks saime silmatilgad ja arst ütles, et jänku peab sööma ainult heina ja vett jooma. Sööb ja joob praegu kenasti, ainult liikuda ei taha. Ja miks jänku nii kõhn on, sellele me ka vastust ei saanud.
Tagasi üles Go down
Tupsu
Olen uus!
Olen uus!
Tupsu


Postituste arv : 3
Registration date : 02/03/2013

Mure - palun abi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure - palun abi   Mure - palun abi EmptyTeis Märts 05, 2013 9:20 pm

Oleme siis silmatilku juba mitu päeva pannud. Laupäev, pühapäev, esmaspäev ja täna. Silmad juba tõesti ilusamad ja mäda ei jookse. Natuke vajavad veel siiski paranemist. Arst kirjutas välja, et 10 päeva, päevas 2-5 korda. Nüüdsest paneme 2-3 korda päevas, kuna silmad ilusad nagu mainitud. Muret teeb endiselt kõhnus ja söömine. Jänku pühapäeval sõi - joosta ei tahtnud. Eile ehk esmaspäeval sõi ilusasti ja jõi kenasti vett ka ja tuli isegi juba jooksma ning oli pikalt meie seltsis, puurist eemal. Täna ta oma toast teistesse tubadesse tulla ei tahtnud, vahepeal tuli puurist välja, muidu passis puuris. Jõi kenasti vett, aga heina polnud esmaspäeva ööst üldse puutunud või siis väga vähe. Igaks juhuks panin jänksile natuke kõrbinaid, kolmveerand sõi ära. Ma siiralt loodan, et ta hakkab jälle heina sööma. Ja äkki keegi oskab midagi soovitada `? Kõhnuse pärast ka endiselt mures. :C
Tagasi üles Go down
rähnike
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 13
Registration date : 19/03/2010

Mure - palun abi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure - palun abi   Mure - palun abi EmptyPüh Apr 14, 2013 9:47 pm

Kas jänku sai terveks? Jutu järgi tundus asi väga halb...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mure - palun abi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure - palun abi   Mure - palun abi Empty

Tagasi üles Go down
 
Mure - palun abi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Palun vastake!! Palun!
» palun aidake!
» PALUN AIDAKE!!!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Veterinaari kabinet :: Tervisemured-
Hüppa: