Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Paluks nõu targematelt.....

Go down 
AutorTeade
BadKitty
Olen uus!
Olen uus!
BadKitty


Postituste arv : 3
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,Tade
Registration date : 14/03/2012

Paluks nõu targematelt..... Empty
PostitaminePealkiri: Paluks nõu targematelt.....   Paluks nõu targematelt..... EmptyEsm Sept 03, 2012 2:57 pm

Mure siis selline,et küülikud mul ei taha paarituda.Alguses kõik paaritusid ilusti ja kohe peale esimest paaritust ka tiined kõik.Saime 8 pesakonda.Nüüd aga ei lase enam ükski emane isast ligi.Pojad on kõigilt võõrutatud ja nüüd juba kaks kuud mängime lolli.Isane on tubli,kohe hakkaja,aga emased viskavad ennast kõhuli maha,venitavad end pikaks pulgaks ja hoiavad saba vastu maad.No ei lase ligi.
Mida siis teha?Miks nad enam peale ühte pesakonda ei taha paarituda?Saan aru et neil on ka omad ajad,millal nad tahavad või ei taha,aga üritame neid vahepeal üle päeva-üle kahe paaritada,et siis peaks ikka pihta saama õigele ajale,aga ei miskit.Oleks veel et üks-kaks jänest jonnivad (üks meil oli selline vahepeal),aga et terve nö kari jonnib niimodi....see ajab mind hulluks juba Mad .
Mida ma siis tegema peaks nüüd edasi....
Tagasi üles Go down
 
Paluks nõu targematelt.....
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» paluks abi!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Paaritus/tiinus/Sünd-
Hüppa: