Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Millest koosneb Teie jänksi toidulaud?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Marelle
Harjun!
Harjun!
Marelle


Postituste arv : 8
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 02/06/2012

Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? Empty
PostitaminePealkiri: Millest koosneb Teie jänksi toidulaud?   Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? EmptyPüh Juun 03, 2012 12:10 am

Sain siis 2 päeva tagasi endale jänese. Küsimus seisneb siis selles, et palju ja mida te oma jänksidele süüa annate? Mul on jänes 2 päeva ainult söönud, kui nii jätkub sööb mu vaeseks Laughing Laughing Tegelikult ei karda ma seda, et ta mind vaeseks sööb vaid pigem seda, et äkki ta sööb üle ennast? on see jäneste puhul vöimalik?
Samas vaadates seda, milline äbarik ja kondine ta sealt loomapoest tuues oli, siis ma ei imesta, kui tal ongi köht tühi. Loomapoodides on pidevalt kausid tühjad ja tuleb toidu pärast teistega vöidelda Sad

Meie jänksi menüü:
Koguaeg on tal ees ja vöimalik süüa kuivtoitu ning heina, igapäev on tal puhas vesi. Hommikuti ja öhtuti saab kurki,porgantit vöi kuivanud saia.

Toit on pidevalt otsas, samas ei julge koguaeg juurde ka panna, aga ei tahaks teist näljutada ka Sad
Palun abi!
Tagasi üles Go down
kristinek2sik
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 1
Registration date : 25/09/2011

Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest koosneb Teie jänksi toidulaud?   Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? EmptyEsm Juul 02, 2012 8:08 pm

Minul on kaks isast küülikut kes elavad eraldi puurides, alduses andsin ka liiga palju süüa kuid siis hakkasin andma hommikul ja õhtul 2 spl kuivtoitu ja hein oli koguaeg ees. Loomaarst ütles et küülikule piisab ainult heinast ja värskest , kuna enamus kuivtoite pidid olema maiused. Noorem küülik sööb rohkem kui vanem. Hein on küüliku põhitoit .
Tagasi üles Go down
Marelle
Harjun!
Harjun!
Marelle


Postituste arv : 8
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 02/06/2012

Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest koosneb Teie jänksi toidulaud?   Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? EmptyKolm Juul 04, 2012 12:06 am

Jap, käisime ka loomaarsti juures.. Ütles ka et pöhiline ongi hein ja värske muru.. Olnegi talle andnud vöilille jms värkset.. aga kohe lööb köhu lahti Sad arst ütles, et see on okei, et vajab harjumist.. tervelt kuu on see köht vahelduva eduga lahti olnud.. ehk siis täpsemalt siis, kui on rohtu saanud.. ei julgegi enam anda talle seda Sad
Kellegil samamoodi olnud? Mis lahenduseks?
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest koosneb Teie jänksi toidulaud?   Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? EmptyKolm Juul 18, 2012 6:58 pm

See harjumine võib jah veidi aega võtta niiet alguses anna ainult väike peotäis ette ja hakka järjest rohkem andma Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millest koosneb Teie jänksi toidulaud?   Millest koosneb Teie jänksi toidulaud? Empty

Tagasi üles Go down
 
Millest koosneb Teie jänksi toidulaud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Söögituba :: Mida küülik sööb-
Hüppa: