Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jänes kolib poegi ringi

Go down 
AutorTeade
BadKitty
Olen uus!
Olen uus!
BadKitty


Postituste arv : 3
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,Tade
Registration date : 14/03/2012

Jänes kolib poegi ringi Empty
PostitaminePealkiri: Jänes kolib poegi ringi   Jänes kolib poegi ringi EmptyLaup Mai 26, 2012 10:49 am

Selline värk,et meil sai küülik pojad,7 ilusat nunnut.See on tal esimene pesakond ja pojad on täna 5 päeva vanad.
Esimesed paar päeva olid rahulikud,siis kolmanda päeva hommikul oli pesa ära jagatud,3 poega olid pandud uude pessa teistest eemal.Tõstsin nad kokku tagasi ja kõik oli jälle korras.Täna hommikul aga oli jänes 5 poega pannud jälle eraldi teise kohta pessa ja kaks olid vanas peas.Tõstsin need 2 siis ka teiste juurde,ema nuusutas üle nad ja lakkus ka.Mingi tunnikese pärast kui laudas käisin,siis olid osad pojad pesast väljas,üks oli puuri ukse juures ja kui ma lähemale läksin siis vingerdas ema kõhu alla ja teine ukerdas ema juures pesa kõrval.Lõunaajal olid taas kõik uues pesas koos.Nüüd õhtul aga oli üks poeg jälle vanas pesas ja teised uues.Kas ema viis ta sinna või läks ise? Panin ta teiste juurde tagasi jälle.
Miks see ema neid niimodi ringi kolib? Ja kas natuke vara ei ole veel,et pojad ise ringi ukerdaksid? Lugesin selle kohta,et nad hakkavad alles 10-14 päevaselt ringi kolama.On mul siis mingid eriti tublid pojad?

(see,keda ta eraldab aegajalt on teistest veidi suurem).




Tagasi üles Go down
 
Jänes kolib poegi ringi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas anda osa poegi teisele emale?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Pojad-
Hüppa: