Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Oleks abi vaja, küüliku käitumine

Go down 
AutorTeade
halljann
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 1
Registration date : 12/01/2012

Oleks abi vaja, küüliku käitumine Empty
PostitaminePealkiri: Oleks abi vaja, küüliku käitumine   Oleks abi vaja, küüliku käitumine EmptyKolm Veeb 22, 2012 10:48 am

Tere,

Sai eile toodud endale isane jänes (kääbus päss) emasele seltsiks. Emane meil tavaline segavereline küülik. Hetkel nad on eraldi puurides kuna soovime isasele teha ühe vajaliku operatsiooni, et teda emasega rahulikult koos saab pidada. Hetkel on nende puurid vastamisi, et nad teineteisega läbi võra tutvuda saaks. Kuigi emane on isegi rohkem huvitatud.
Aga isane käitub pidevalt nii, et oma nö saepurukasti, kuhu sisse ta oma hädasid peaks tegema, lükkab ümber ja igakord kui sinna saepuru panna. Siis ta lõkkab selle küljepeale ja lükkab mööda puuri ringi. Ja koguaeg põntsutab oma tagumiste jalgadega. Olgu siis inimesed seal või mitte ja samamoodi olen proovinud ka lina peale visata puurile, aga ei midagi. Eriti hull on asi õhtul ja öösel, sest teised naabrid tahavad ka magada ja jänn nende peakohal just põntsutabki. Nii iga 4-5 sek järel.
Võtsime ta 2 aastasena ja enneseda pole tingimuste kohta erilist infot. Kui ainult vist see, et peeti kuskil kasvuhoones.
Äkki keegi oskab midagi soovitada?
Tagasi üles Go down
 
Oleks abi vaja, küüliku käitumine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mul oleks vaja...
» Heiii,abi vaja !?
» Palun vastake!!Mul on abi vaja.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: