Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jänes ja mänguasjad

Go down 
3 posters
AutorTeade
Katuu
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 2
Age : 31
Asukoht : Pärnu
Registration date : 16/10/2011

Jänes ja mänguasjad Empty
PostitaminePealkiri: Jänes ja mänguasjad   Jänes ja mänguasjad EmptyPüh Okt 16, 2011 3:33 pm

Keegi kusagil kirjutas et ta oli oma jänesele mingi mömmi andnud närimiseks/mängimiseks , aga näiteks kui see on pehme kaisukas , siis vöib see ju teha jänesele liiga vöi mis ? Ma ei taha kedagi maha teha aga tahtsin küsida et millist mänguasja vöiks küülikule anda mängimiseks vöi selleks et ta saaks seda mööda tuba ringi vedada kui üldse tohib ?
Tagasi üles Go down
Nunnulennuk
Harjun!
Harjun!
Nunnulennuk


Postituste arv : 14
Registration date : 27/07/2010

Jänes ja mänguasjad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes ja mänguasjad   Jänes ja mänguasjad EmptyLaup Okt 29, 2011 3:08 pm

Meie oleme oma küülikule ostnud näriliste palli. Sinna sisse paned siis mingit küülikute maiustust ja siis ta ajab seda puuris taga ja saab neid kätte. Tema jaoks on see lõbus.
Tagasi üles Go down
http://www.nunnuloom.webs.com
jänkuke11
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
jänkuke11


Postituste arv : 40
Age : 23
Asukoht : Eesti, Valga
Registration date : 12/12/2011

Jänes ja mänguasjad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes ja mänguasjad   Jänes ja mänguasjad EmptyEsm Veeb 06, 2012 10:15 pm

Kindlasti mitte ei tohi panna puuri või anda kätte küülikule karvaseid mänguasju, küülik nagu ta on ta peab ikka kõike hambaga üle katsuma. Karvased mänguasjad võivad olla sinu karvapallile ohtlikud. Küülikutele võib anda kassidele mõeldud mänguasju(mitte karvaseid) ja mingeid vanu ajalehti, munakarpe, WC paberi sisemisi papist rulle jne.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jänes ja mänguasjad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes ja mänguasjad   Jänes ja mänguasjad Empty

Tagasi üles Go down
 
Jänes ja mänguasjad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Teemad millel pole alafoorumit-
Hüppa: