Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küüliku hein ja öunapuu oksad .

Go down 
2 posters
AutorTeade
Katuu
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 2
Age : 31
Asukoht : Pärnu
Registration date : 16/10/2011

Küüliku hein ja öunapuu oksad . Empty
PostitaminePealkiri: Küüliku hein ja öunapuu oksad .   Küüliku hein ja öunapuu oksad . EmptyPüh Okt 16, 2011 2:13 pm

Tere . Olen siin alles uus . Ma tahtsin küsida , kuidas ma selle heina sinna puuri külge saaks kinnitada , et jänku ei sööks enda alt seda heina mille peal ta on vaid puhast heina ja milline hein oleks köige parem jänkudele anda (mis sorti) ? Ja siis kas jänkule vöib anda ka üksköik millist öunapuu oksa närida ?
Tagasi üles Go down
kyylikukasvataja
Harjun!
Harjun!
kyylikukasvataja


Postituste arv : 13
Registration date : 10/05/2011

Küüliku hein ja öunapuu oksad . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küüliku hein ja öunapuu oksad .   Küüliku hein ja öunapuu oksad . EmptyTeis Nov 01, 2011 10:54 pm

Kui spetsiaalset kohta heina panemiseks puuri küljes ei ole, siis saab vajadusel heina traadi või traadijupi abil puuri külge siduda. Selleks tuleb võtta peotäis pikema kõrrelist heina ja siis see keskelt traadiga puuri sina külge või lakke kinnitada.
Kõige parem hein küülikutele on selline, mis sisaldab palju lutserni, sellist heina on aga raske leida. Aga peaasi, et hein oleks õigesti kuivatatud. Loomapoest ei tohiks küll halba heina saada.
Õunapuu okstest on kõige paremad aasta-paari vanused vesikasvud (need mis sirgelt otse üles kasvavad). Aga ega nad ka teisi oksi ära ei põlga. Nad närivad isegi kuivanud oksi, sealt nad küll midagi väärtusliku peale meelelahutuse ei saa.
Tagasi üles Go down
 
Küüliku hein ja öunapuu oksad .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Söögituba :: Mida küülik sööb-
Hüppa: