Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 õue jalutama!

Go down 
3 posters
AutorTeade
helinaadler
Olen uus!
Olen uus!
helinaadler


Postituste arv : 2
Registration date : 25/05/2011

õue jalutama! Empty
PostitaminePealkiri: õue jalutama!   õue jalutama! EmptyKolm Mai 25, 2011 2:15 am

Täna ostsin oma 3 kuusele küülikule traksid ja proovisin talle neid ja kuidas ta nendega liigub.. tulemus polnud eriti hea, sest ta toppis oma esikäpad sinna vahele ja seega ei saanud liikuda ja hakkas tõmblema. Mida teha? Kuidas teda sellega harjutada? Ma nii tahaksin temaga välja jalutama minna. Aidake! Smile
Tagasi üles Go down
Pupsik
Harjun!
Harjun!
Pupsik


Postituste arv : 8
Registration date : 25/05/2011

õue jalutama! Empty
PostitaminePealkiri: Re: õue jalutama!   õue jalutama! EmptyNelj Mai 26, 2011 1:43 pm

Mina arvan et peaksid oma küülikut aeg ajalt hajutama näiteks:pane talle need traksid kodus selga alguses lühikeseks ajaks pärast pikemaks. Aga proovi teha nii ,et ta neid ei kardaks ja kui ta oma käppasid rihmade alla paneb vaata kas traksid pole tal liiga lõdvalt. Loodan ,et oli abi.
Tagasi üles Go down
helinaadler
Olen uus!
Olen uus!
helinaadler


Postituste arv : 2
Registration date : 25/05/2011

õue jalutama! Empty
PostitaminePealkiri: Re: õue jalutama!   õue jalutama! EmptyPüh Mai 29, 2011 10:16 pm

Okei, teen proovi..aitäh vastuse eest! Smile
Tagasi üles Go down
Nunnulennuk
Harjun!
Harjun!
Nunnulennuk


Postituste arv : 14
Registration date : 27/07/2010

õue jalutama! Empty
PostitaminePealkiri: Re: õue jalutama!   õue jalutama! EmptyPüh Juun 05, 2011 11:33 am

Mina ostsin ka just oma küülikule traksid. Esimene kord ta puges kohe diivani alla kui ma hakkasin talle seda selga panema. Nüüd oleme natuke harjutanud. Seis on selline, et selga panna on talle neid raske. Selga panemine talle ei meeldi, aga siis kui me õue jõuame siis on jänks nii õnnelik, et õue saab. Nii me siis harjutame Very Happy albino
Tagasi üles Go down
http://www.nunnuloom.webs.com
Sponsored content





õue jalutama! Empty
PostitaminePealkiri: Re: õue jalutama!   õue jalutama! Empty

Tagasi üles Go down
 
õue jalutama!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Infopunkt uustulnukaile-
Hüppa: