Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jänkud pikal autosõidul

Go down 
2 posters
AutorTeade
Maris-e
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 2
Registration date : 15/03/2011

Jänkud pikal autosõidul Empty
PostitaminePealkiri: Jänkud pikal autosõidul   Jänkud pikal autosõidul EmptyTeis Märts 15, 2011 11:58 pm

Tere,
ostsin omale hiljuti küüliku. Eile, kui täpsem olla. Smile Siiani on kõik täitsa kena, pisut hirmul ja pelgab, aga loodetavasti läheb see üle.
Olen hetkel Norras, koos küülikuga, ta nimi on Hugo Smile Ja mure siis selline, et kuu aja pärast hakkan eesti sõitma.. st 800 km autoga, siis veel laevaga rootsist ja paarsada km veel koduni. Kas Hugo peab reisi vastu ja kuidas see tema jaoks lihtsamaks teha?
Ootan vastuseid! Smile
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Jänkud pikal autosõidul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänkud pikal autosõidul   Jänkud pikal autosõidul EmptyKolm Märts 30, 2011 7:52 am

Terekest! Very Happy
Me oleme selle tee läbi teinud, väga hästi pidasid vastu. Laevas said öösel toaletis lammutada ja kui sõitmise ajal ise vahepause tegime, lasime neil ka jalutada rihma otsas. Pauside ajal nad sõid ja jõid ka siis. Lihtsalt peab vaatama, et kui neil kõrvad kuumad siis panna autos temperatuur väiksemaks või natuke võid ka neid natuke niisutada.
Me elame ka Norras, seetõttu siia pidimegi sõitma Smile
Tagasi üles Go down
Maris-e
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 2
Registration date : 15/03/2011

Jänkud pikal autosõidul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänkud pikal autosõidul   Jänkud pikal autosõidul EmptyKolm Märts 30, 2011 11:42 am

Suuur tänu, seda oli küll hea kuulda, kartsin et ta ei pea vastu. Very Happy Aga kui nad autos olid, siis olid suures puuris või reisikohvris või kuidas? Ja laevas toaletis lammutada - kas jänesele ei pea seda loomapiletit ostma, või peab? sest ma ise väga ei plaaninud seda. :p
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Jänkud pikal autosõidul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänkud pikal autosõidul   Jänkud pikal autosõidul EmptyReede Apr 01, 2011 7:35 am

Meil oli selles transpordipuuris, kui Rootsi saime panime ühe veel eraldi kasti, liiga kitsas oli neil ühes. Aga me ausalt öeldes ei ostnud piletit, ei osanud lihtsalt. Siis oligi et kast suurde kotti, kate peale et aru ei saaks ja siis hiljem wc-sse, hommikul oli palju koristamist igatahes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jänkud pikal autosõidul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänkud pikal autosõidul   Jänkud pikal autosõidul Empty

Tagasi üles Go down
 
Jänkud pikal autosõidul
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Teemad millel pole alafoorumit-
Hüppa: