Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S

Go down 
3 posters
AutorTeade
lontuäputupsu
Olen uus!
Olen uus!
lontuäputupsu


Postituste arv : 1
Registration date : 15/12/2010

Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S Empty
PostitaminePealkiri: Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S   Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S EmptyKolm Dets 15, 2010 6:24 pm

Kui selle praeguse jänese võtsin siis ta oli suhteliselt korralik. Ta sai hommikul kui ka õhtul välja. Ta ei teinud oma puuri mitte üht pabulat Smile. Vaid käis oma kastis vms. Nüüd on kõik pmst sama aga ta teeb oma hädasid sinna kuhu jumal juhatab Very Happy. Olen küll püüdnud teda nii õpetada nagu varem aga ei võta õppust :S:S
Äkki keegi oskab mind aidata, et nagu mida teha sellisel puhul Smile
Tagasi üles Go down
Nunnulennuk
Harjun!
Harjun!
Nunnulennuk


Postituste arv : 14
Registration date : 27/07/2010

Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S   Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S EmptyReede Dets 17, 2010 7:04 pm

Meil endal on ka, et küülik rohkem teeb oma nurka, aga pooled pabulad tulevad puuri põhja. Ise tahaks ka teada mida teha. Question
Tagasi üles Go down
http://www.nunnuloom.webs.com
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S   Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S EmptyPüh Dets 19, 2010 2:02 pm

Ohh, meil ka sama jama, aga kusjuures nüüd, kus nad on 3 aastat vanad ja elavad õues, on paremaks läinud Smile Ehk peaks tihedalt koristama, ehk jänesel ei ole mugav seal märja peal käia Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S   Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S Empty

Tagasi üles Go down
 
Jänes ei hoia puhtust ?!?!?! :S:S
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küüliku küla :: Probleemid-
Hüppa: