Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mure kääbus-pässiga

Go down 
4 posters
AutorTeade
Jossu
Harjun!
Harjun!
Jossu


Postituste arv : 5
Age : 40
Registration date : 09/09/2010

Mure kääbus-pässiga Empty
PostitaminePealkiri: Mure kääbus-pässiga   Mure kääbus-pässiga EmptyNelj Sept 09, 2010 2:18 pm

Tere.
Meil jänks olnud nüüd 2 kuud. Alguses oli kõik ilus-tore. Käis puuris hädal ilusti jne.
Nüüd siis ei saagi enam tuppa lahti lasta, alati junnib kuskile ja mitte pabulaid vaid selliseid pool-vedelaid pikki junne, mis koosnevad paljudest psikestest pabulatest Neutral
No mis kasu mul tast siis enam on kui teda ainult puuris pean hoidma Crying or Very sad

Kas keegi oskab aidata , ehk saab seda kuidagi välja juurida. Ja olen ka tähele pannud et on hakanud ka puuri põhja pabulaid tegema.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Mure kääbus-pässiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure kääbus-pässiga   Mure kääbus-pässiga EmptyNelj Sept 09, 2010 7:12 pm

Mul endal sama jama oli, ma lihtsalt ootasin.
Tagasi üles Go down
Jossu
Harjun!
Harjun!
Jossu


Postituste arv : 5
Age : 40
Registration date : 09/09/2010

Mure kääbus-pässiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure kääbus-pässiga   Mure kääbus-pässiga EmptyReede Sept 10, 2010 8:16 am

Ja kas teil asi siis paranes ja kaua te ootasite Smile . Ta muidu kuulab nii ilusti sõna ja teeb meile siin vahest ikka sellist nalja, et naeram lastega kõvaras maas.
Kiirelt hakkab kuuletuma. Alguses oli tal luba minna kõikidesse tubadesse aga kui avastasin et minu pika karvaga vaip on täiesti täis junnitud siis hakkasime teda keelama ja nüüd ta enam elutoa piirist üle ei tule Cool . Nahkdiivan talle ka millegi pärast ei meeldi, nii kui sinna siis sai alati junnis selle otsast lõpuni täis, ja nii moli iga jumala kord, ei tea mina kuidas tal neid pabulaid nii palju varuks oli kohe võtta Laughing

Aga loodame ja ootame siis.

Kas teie jänksil ka juhub äpardusi kui ta toas lahti on? Või käibki ainult puuris oma hädal?
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Mure kääbus-pässiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure kääbus-pässiga   Mure kääbus-pässiga EmptyReede Sept 10, 2010 4:59 pm

Meil pole natuke aega toas olnud, aga siis kui olid ilusad, aga ainult imepisikesi junnikesi tegid kevadeti. Aga mul tegid siis vedelamaid, kui liiga palju rohtu said, mis märg oli. Meil suured jah tegid puuri, ainult märgistamis pabulad ja õnnetused tegid välja. Ega kõik ka samasugused ei ole, alati võib teistsugune olla. Ehk mõni nädal, kui mitte vähem.
Tagasi üles Go down
janeta
Harjun!
Harjun!
janeta


Postituste arv : 5
Age : 47
Asukoht : raplamaa
Registration date : 16/08/2010

Mure kääbus-pässiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure kääbus-pässiga   Mure kääbus-pässiga EmptyPüh Okt 10, 2010 11:15 am

Meie jännu teeb ka alati kui välja saab esikuvaibale junne. Ta on juba päris suur ja olen igasugu asju proovinud,midagi ei aita.Varem tegi vannituppa,siis ei lasknud enam sinna. Siis hakkas tegema diivanile,nüüd ei lase sinna ka . Äkki oskab keegi head nõu anda ja miks jänesed üldse nii teevad? Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Jossu
Harjun!
Harjun!
Jossu


Postituste arv : 5
Age : 40
Registration date : 09/09/2010

Mure kääbus-pässiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure kääbus-pässiga   Mure kääbus-pässiga EmptyEsm Okt 11, 2010 7:53 am

Meil Jossu nüüd siis kohe 4 kuune ja siiani ta junnip kus jumal juhatab. Küll vähem ,kui ennem sest olen tähele pannud et ta sööb oma junnid ise ära. Vbl teab et saab muidu riielda jälle Very Happy
Tagasi üles Go down
hellmark
Olen uus!
Olen uus!
hellmark


Postituste arv : 2
Registration date : 02/10/2010

Mure kääbus-pässiga Empty
PostitaminePealkiri: Kakamis teema   Mure kääbus-pässiga EmptyReede Okt 15, 2010 2:45 pm

Küülik sööb selle pärast oma kakat et paremini seedida
Surprised
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mure kääbus-pässiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure kääbus-pässiga   Mure kääbus-pässiga Empty

Tagasi üles Go down
 
Mure kääbus-pässiga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» mure
» mure
» Suur mure!!!
» Suur mure...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Küülik-
Hüppa: