Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jänese poeg

Go down 
+2
Kyylikla
Genno
6 posters
AutorTeade
Genno
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Genno


Postituste arv : 35
Registration date : 18/02/2008

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyLaup Märts 01, 2008 7:41 pm

Väike lontkõrv jänes umb. 1kuune!
Mida talle süüa ja juua anda ja kuidas :/
Tagasi üles Go down
Kyylikla
Administraator
Administraator
Kyylikla


Postituste arv : 231
Age : 38
Asukoht : Harjumaa,kuusalu
Registration date : 10/02/2008

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyPüh Märts 02, 2008 10:48 am

Hmmm...ühe kuune poeg?Kas ta on emast eraldatud või pole ema Question
1 kuune poeg peaks tegelikult olema veel ema juures aga kui ei siis peaks teda piimaga jootma(lutipudelist);harjuta teda sööma muid küülikute toitu jne.Alul alusta värske salati vms,või
riivitud porgandiga. albino
Tagasi üles Go down
http://rabbit.pri.ee
Genno
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Genno


Postituste arv : 35
Registration date : 18/02/2008

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyPüh Märts 02, 2008 11:37 am

Ok
Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyEsm Märts 03, 2008 9:42 am

Ühekuune küülik peaks juba ise sööma ja ei vaja enam piima. Pojad hakkavad ema kõrvalt juba heina nosima 2 nädalaselt ja kolme nädalaselt õpivad nad ema kõrvalt ka pudelist vett jooma ja kuivsegusid sööma. Ühekuuselt söövad nad kõike seda mis on emale süüa antud .Ema toidab neid alates kolmest nädalast piimaga harvemini ,et nad õpiksid ise sööma. Kui poeg on olnud 1 kuuni ema juures siis peaks ta sööma neid toite mida ema nende toitmisel ajal sõi.
Mul on olnud palju pesakondi ja olen neid jälginud. Loodan ,et on abi. Basketball alien
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
Genno
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Genno


Postituste arv : 35
Registration date : 18/02/2008

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyTeis Märts 04, 2008 7:30 am

On jh abi,ta sööb heina küll aga joob vähe
Tagasi üles Go down
jänks
Administraator
Administraator
jänks


Postituste arv : 110
Age : 57
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/02/2008

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyTeis Märts 04, 2008 6:53 pm

Jah küülikud joovadki üsna vähe,kui nad ei söö kuivtoitu või kui nad saavad kas porgandit ja kapsalehti. Kui ma panen küülikutele porgandit või kapsalehti ette siis nad eriti üldse ei joo,suurel 6 kg küülikul on kaks päeva siis väikses pudelis vesi alles .Rohkem jooma ajab neid kuivsööt.
albino
Tagasi üles Go down
http://rabbitfarm.planet.ee
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyEsm Nov 30, 2009 9:18 pm

Mina sain täna 23 päevase lontkõrva. Omanik ütles, et ei tohi värkset toitu anda.. Aga ega ma ei tea ka, kuna pole varem jänkut kasvatanud ja see omanik ei tundunud ka väga asjatundlik. Tassis puuri väikeste jänkudega õue, kuigi praegu on nii külm ju. Ja minumeelest 23 päevane küülik on üldse liiga noor, et ema juurest niimoodi ära võtta..
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyTeis Dets 01, 2009 10:39 am

23 päevane on tõesti liioga noor, et ema juurest ära tuua. Võimalik, et ei juhtu midagi ja kasvab ilusti suureks, aga väga suur tõenäosus on, et tal tekivad kõhuhädad ja see võib olla surmav. KINDLASTI anna talle sama toitu, mis ta ema juures on harjunud sööma!
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyTeis Dets 01, 2009 10:11 pm

Uurisin omanikult, mis toitu ta andis. Omanik vastas , et võiks anda heina, nisu, otra, kaerahelbeid ja toidusegu mis poest saab. ei pidavat oluline olema, mida täpsemalt... Ja ta arvas, et ma muretsen sellepärast, et jänku ei söö. Ütles, et ah , praegu nad söövadki minimaalselt..
Ma igaksjuhuks talle rohkem seda kuivtoitu ei anna. Sööb heina aga kui vanalt võiks värsket andma hakata umbes?
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyTeis Dets 01, 2009 11:02 pm

Selle kohta, kui vanalt värsket anda võib on erinevaid arvamusi. Olen lugenud soovitusi, et 12 nädalaselt oleks õige aeg, ise andsin küll varem juba, umbes 1,5 kuuselt ja ainult porgandit ja ei juhtunud midagi hullu. Muidugi olid mu jänkupojad siis veel ema juures ja said pisut emapiima ka veel, mis võibolla aitas seedimist korras hoida.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyKolm Dets 02, 2009 10:20 am

Selge. Aitäh vastuse eest, ma niipea talle veel värsket ei anna siis. :p
Tagasi üles Go down
HelinaPaju
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 6
Registration date : 14/04/2011

Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg EmptyEsm Apr 18, 2011 2:18 pm

kuidas jänesel läheb? tongue
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jänese poeg Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jänese poeg   Jänese poeg Empty

Tagasi üles Go down
 
Jänese poeg
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Pojad-
Hüppa: