Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin

Go down 
3 posters
AutorTeade
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyKolm Juun 30, 2010 8:18 am

Müüa tõupuhtad prantsuse pässi pojad ja üks hermeliinipoiss. Väga sõbralikud ja toredad jänkud, hetkel võimalik broneerida, loovutus alates 9. juulist. Kaasa saavad sugupuu ja loovutuse hetkeks vaktsineeritud müksomatoosi vastu. Pilte ja rohkem infot leiad kodulehelt http://janksid.onepagefree.com/ (müügi lehelt). Hinnaks on jänkudel 400 eek.
tel. 5178053
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Cherry
Harjun!
Harjun!
Cherry


Postituste arv : 16
Age : 26
Asukoht : Valga
Registration date : 25/03/2010

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyLaup Sept 11, 2010 12:09 pm

Kus te asute?
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyPüh Sept 12, 2010 3:13 pm

Asume Tartu linnas.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Cherry
Harjun!
Harjun!
Cherry


Postituste arv : 16
Age : 26
Asukoht : Valga
Registration date : 25/03/2010

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyTeis Sept 14, 2010 2:21 pm

Millal on uus hermeliini pesakond tulemas? albino
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyTeis Sept 14, 2010 7:23 pm

Praegu on pakkuda üks emane hermeliinipojuke. Vanust 1,5 kuud, värv siamese sable. Uut pesakonda pole veel hakkama pannud.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Cherry
Harjun!
Harjun!
Cherry


Postituste arv : 16
Age : 26
Asukoht : Valga
Registration date : 25/03/2010

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyKolm Sept 22, 2010 5:17 pm

Kui uus pesakond on hakkama pandud, siis palun kirjutage ka siia kommentaaridesse. Mul on varsti sünnipäev ja ma loodan, et ma saan ema nõusse, et küüliku võtta. Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin 23367
Tagasi üles Go down
Jänx
Harjun!
Harjun!



Postituste arv : 20
Registration date : 25/09/2010

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyLaup Sept 25, 2010 4:45 pm

mülle võiks ka õelda äkki ma saan samuti nõuse oma vanemad:P Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin 23367
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyEsm Okt 25, 2010 3:01 pm

23. oktoobril sündis uus pesakond hermeliine. Kolm poega, hetkel veel paljad ja pimedad, aga tundub, et 2 on siiami värvi ja kolmas sinine. Täpsed värvused ja sugu selgub umbes 2 nädala pärast. Kui on jänkusoovi, andke teada (mail: kairi.kikas@mail.ee). Tegu siis kõige pisema kääbusküüliku tõuga, kaal täiskasvanuna ca 1 kg (võrdluseks kääbus pässil ca 2 kg).
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Cherry
Harjun!
Harjun!
Cherry


Postituste arv : 16
Age : 26
Asukoht : Valga
Registration date : 25/03/2010

Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin EmptyTeis Okt 26, 2010 12:41 pm

Mina enam ei soovi, sest sain juba endale küüliku.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin   Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin Empty

Tagasi üles Go down
 
Nunnud prantsuse pässi pojad ja hermeliin
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Kuulutused(aeguvad 15. päevaga) :: Müük-
Hüppa: