HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Sooviksin võtta kääbusküülikut, kuid...

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Cinny
Harjun!
Harjun!

Postituste arv : 6
Registration date : 01/05/2010

PostitaminePealkiri: Sooviksin võtta kääbusküülikut, kuid...   Laup Mai 01, 2010 7:20 pm

...elan hetkel kooli ühiselamus ning päev kestab poole üheksast hommikul seitsmeni õhtul. Kas pisikesel oleks see halb, kui ta ei saaks nii palju tähelepanu? (Koristaksin ma ikka korralikut ning süüa saaks ka parajalt) Ja kohe küsiks siia juurde ära, et kui väike võib olla ühe lõvilakk-kääbusküüliku puur?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://wonsportland.weebly.com
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!

Postituste arv : 169
Registration date : 08/09/2009

PostitaminePealkiri: Re: Sooviksin võtta kääbusküülikut, kuid...   Laup Mai 01, 2010 7:26 pm

Jänkukese puur peaks olema suhteliselt suur kui ta ei saa palju ringi joosta .Ma arvan ,et sa võiksid jänkukese võtta küll kui tema eest hoolitsetakse hästi .
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cinny
Harjun!
Harjun!

PostitaminePealkiri: Re: Sooviksin võtta kääbusküülikut, kuid...   Teis Mai 04, 2010 2:17 pm

Kas küülikutele on eraldi transpordipuurid müügil, või sobib neile ka kassi oma osta?
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!

Postituste arv : 169
Registration date : 08/09/2009

PostitaminePealkiri: Re: Sooviksin võtta kääbusküülikut, kuid...   Reede Mai 14, 2010 4:41 pm

Ma arvan , et kassi oma sobib ka väga hästi kuigi minul pole üldse mingit spetsiaalset trantsportimis puuri . mul on lihtsalt väikene kast , sest ma ei hakanud raha kulutama ja ma ei käi ka enda jänkuga väga palju kuskil kodust kaugemal ainult loomaarsti juures Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cinny
Harjun!
Harjun!

PostitaminePealkiri: Re: Sooviksin võtta kääbusküülikut, kuid...   Reede Mai 14, 2010 8:12 pm

Ma siiski ostsin talle närilistele mõeldud puuri Aladino large. Loodame, et pisikesele see sobib, sest mul on temaga veidi pikemaid vahemaid vaja läbida (Tallinn-Hiiumaa). Juba nii ootan, millal ta vaid kätte saaksin!
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Sooviksin võtta kääbusküülikut, kuid...   

Tagasi üles Go down

Sooviksin võtta kääbusküülikut, kuid...
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1