Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kõõm on võimalik ?

Go down 
2 posters
AutorTeade
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Kõõm on võimalik ? Empty
PostitaminePealkiri: Kõõm on võimalik ?   Kõõm on võimalik ? EmptyTeis Märts 30, 2010 8:10 pm

Nimelt juhtus selline asi , et mu jänkul on peas valged tükid ja tahtsiin teada kas see võib võimalik olla?Ja kui on kas saab seda ravida ? Laughing
Tagasi üles Go down
blackangel18
Olen uus!
Olen uus!
blackangel18


Postituste arv : 3
Registration date : 17/07/2010

Kõõm on võimalik ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõõm on võimalik ?   Kõõm on võimalik ? EmptyPüh Juul 18, 2010 2:14 am

Minu Jänku-Miisul oli juba ostes natukene valget kõõmataolist helmet kuklas ,hiljem tuli natuke rohkem ja siis hakkas ära kaduma iseenesest aga ,peale seda helmeste kadumist hakkasid tal kõrvad sügelema.Lugesin netist natuke selle kohta ja seal oli juttu et lestad võivad elada ka väljaspool kõrvu ja nende elutegevuse märgiks on kas pruunikas kiht või heledad helmekesed nahal .
Kahtlustasingi et need lestad on Miisule kõrva edasi kolinud ja läksin arstile .Andis mulle 125 kr se miniampulli et ma seda 1 cm se ribana välja valaks tema kukla taha naha peale .
Aga paistab et see ei aidanud Sad Miisu sügab oma kõrvu ja raputab ikka oma pead.
Tagasi üles Go down
http://www.alicephotos.pri.ee
 
Kõõm on võimalik ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Küülik-
Hüppa: