Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tasuta lõunaid ei ole!!!

Go down 
3 posters
AutorTeade
(=Mammu=)
Olen uus!
Olen uus!
(=Mammu=)


Postituste arv : 3
Age : 28
Asukoht : Kui tähtis on saab küsida
Registration date : 14/02/2010

Tasuta lõunaid ei ole!!! Empty
PostitaminePealkiri: Tasuta lõunaid ei ole!!!   Tasuta lõunaid ei ole!!! EmptyEsm Veeb 15, 2010 5:06 pm

Nagu öeldakse, et tasuta lõunaid ei ole nii ka küülikute poegi ja teisi. Praegune majandus languski ajab härja kaevu. Aga kui te ei pea kalliks minna kõige lähemal asuvasse küüliku kasvatusse või loomade varju paika, siis on teil võimalus saada oma kallis sõbranna või sõber sealt.
Küüliku kasvanduste kohta ma nüüd küll nii palju ei tea aga eks mõnes neid siiski jagatakse tasuta. Ma isegi otsin endale üht väikest kääbus-küülikut veel ei ole jaole saanud.
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Tasuta lõunaid ei ole!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tasuta lõunaid ei ole!!!   Tasuta lõunaid ei ole!!! EmptyTeis Veeb 16, 2010 6:12 pm

Küülikukasvandused vaevalt tasuta loomi jagavad, neil on ju ka vaja elada. Miskipärast on lemmiklooma soovijatel seda raske mõista. Müüsin mõnda aega tagasi ka oma küülikupojukesi ja puutusin kokku ühe kummalise jänkusoovijaga. Kõigepealt tahtis et ma tasuta annaks talle kaks oma kõige ilusamat isast poega, siis lasi mul veel üht neist igast küljest pildistada ja pilte saata. Nõustusin ühe isase ära andma 100 kr eest, mis ei katnud isegi tema ülalpidamiskulusid ja siis tüüp ikka hüppas alt ära, et liiga kallis on järele tulla jänkule. Minu jaoks on nüüd reegel selline, et kes ei jõua looma eest maksta, see vaevalt ka teda korralikult ülal pidada suudab ja jutul lõpp. Ah jaa, tasuta lõunaid tõesti ei ole, tasuta te saate endale kasvandusest sellise looma, kes ei ole tõenäoliselt päris terve ja maksate pärast loomaarstile nii et vähe ei ole.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Tasuta lõunaid ei ole!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tasuta lõunaid ei ole!!!   Tasuta lõunaid ei ole!!! EmptyLaup Märts 06, 2010 7:53 pm

Jah väga kahju on väikseid loomi seal näha kus nende eest ei hoolitseta Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tasuta lõunaid ei ole!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tasuta lõunaid ei ole!!!   Tasuta lõunaid ei ole!!! Empty

Tagasi üles Go down
 
Tasuta lõunaid ei ole!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küüliku küla :: Probleemid-
Hüppa: