Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pisike Bosse

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse - Page 2 EmptyKolm Dets 23, 2009 5:18 pm

Väga armas ja väike on ta veel ! Pisike Bosse - Page 2 261709
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse - Page 2 EmptyKolm Dets 23, 2009 9:36 pm

Kusjuures ta on poole suurem, kui ta alguses oli. Kõik ütlevad, et ta on nii palju kasvanud.:p
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse - Page 2 EmptyPüh Dets 27, 2009 12:59 pm

Minu jänks on väga paksuke karvade pärast muidu oleks ta nagu väike sipelgas ! albino
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse - Page 2 EmptyKolm Dets 30, 2009 8:18 pm

Aga meie Bosse oli täna üksi kodus vabalt lahti. Tulime saaremaalt, panime kähku Bosse puuri kokku ja Bosse sisse aga unustasime ( st mina unustasin Embarassed ) puuri ukse lahti.. Koju tulime siis avastasime alles.Very Happy Ja Bosse ise kükitas puuri juures nurgas aga kui ma tuppa tulin siis jooksis voodi alla.:p Lasime tal seal siis olla, natukese aja pärast tuli välja uudistama ja mees püüdis ta kinni. Panime puuri ja kohe jooksis majja peitu. Aga siis kohe tuli ka välja puuri ukse juurde et äkki lasete mind veel jooksma natukeseks? :p
Aga tubli poiss on. Juhtmed on terved. Vähemalt siiamaani kõik töötab nagu.:p Aga noh meil on liiga paksud juhtmed ta jaoks vist. Saaremaal õnnestus tal küll mehe venna wii sensori pisikene juhe läbi närida. 500 krooni kulutas mees uue sensori peale siis. Mis seal ikka, Bosse on meile ju niiiiiiii kallis. Pisike Bosse - Page 2 261709 Aga pissinud maha ta pole ja põrandal oli ainult üks pabul. Iseasi palju ta neid voodi alla jättis.Pisike Bosse - Page 2 694623 Ta üldiselt teeb ikka potti oma hädad. Vähemalt pissi ja enamus pabulaid maandub sinna, niiet edusammud. Pisike Bosse - Page 2 415996
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pisike Bosse - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Pisike Bosse
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pisike murelaps

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: tõud/jutud jne. :: Kääbuspässid-
Hüppa: