Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pisike Bosse

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyKolm Dets 02, 2009 12:34 pm

Pisikese lontkõrva sain ma 2 päeva tagasi siis. Hetkel on ta 25 päevane. Sugu me veel tal ei tea, kuna ta on nii pisike ja kuna tegu on mu esimese jänkuga, siis ega ma ei oska väga vaadata ka. Ma arvan muidu, et ta on poiss. Bosseks kutsun teda hetkel sellepärast, et mõtlesime tükk aega mis nime panna ja siis öösel nägin unes, et me kutsusime teda Bosseks ja nii talle see nimi jäi. Ja see sobib ka talle. Pisike boss nagu ta meil on. :p Muidugi kui peaks järsku selguma, et polegi poiss, siis peab nime ära muutma. Smile
Iseloomult on ta hästi rahulik. Niivõrd kuivõrd ma ta iseloomu nende 2 päevaga tundma olen õppinud. Heameelega istub süles, eriti emme ehk minu süles. Võõraste süles ikka rabeleb ja kardab aga kui silitada siis rahuneb maha. Täna saame talle ka suure puuri, muidu elas kandekorvis. Kuna ta nii pisike, siis polnud tal sealgi häda midagi. Ja kui mina kodus olen, siis ta on mul koguaeg voodis, Hüppab ringi , uudistab ja kui ära väsib siis hüppab hops sülle mulle ja jääb magama.Smile Hetkelgi magab süles mul, ma ei julge eriti jalgu liigutadagi, las pisike magab.:p Samuti meeldib talle padja otsa ronida ja siis nagu kõrge mäe otsast ümbrust uudistada. Kui ta aga liiga voodi ääre lähedale läheb, et ma kardan, et ta kukkuda võib, siis ütlen valjult " BOSSE" , üldisel juhul ta ikka kuulab ja jääb seisma, ning vaatab sellise näoga otsa nagu " Aga ma ju tahtsin ainult vaadata, mis seal on!"

Pisikesel Bossel on üks kõrv ilusti lontis nagu peab ja teine kõrv on natukene naljakalt. Kikkis, või siis selja peal vms. Ma ei tea, kas tal on äkki midagi viga või on asi lihtsalt selles, et ta on nii pisike. Kui me ta saime, siis olid tal mõlemad kõrvad seljas, mitte lontis külje peal rippumas.:p Nüüd üks kõrv on ikka nii nagu peab. :p Aga meie arust ongi ta niimoodi armas, kui tal üks kõrv püsti vahest on. :p

Rohkem pole nagu midagi kirjutada, eks ma täiendan seda aeg-ajalt, kui Bosse millegi vahvaga hakkama saab.:p

Mõned pildid ka siis :



Pisike Bosse OgAAAC0QSZR_VjckJaKm8iTTkYY1cV-nZ3_mBFf9CgIqOkIvdJe7H3CLyOVnbxNtxw52U2OKhdtHNiCQfFoDwcWnXeIAm1T1UMXMh9gya6NYqBatQW5ShM60AlJI



Pisike Bosse OgAAAGOZ_hUQqJ97UX7BdFA8SNk8J1PDa06nQ1s3vc9pxdai9IbqV8Nhu6gknuV9oY6cE-jVKjscXDGn1WzbwVctkw8Am1T1UDod2UG69uFwx-cg1yd-i7-7GnsX

Pisike Bosse OgAAAAhdJhDhQQpi8FULpWbfHeu-h0PXVwatYCyyz8avtEPX8yfGzX1izzqQG1URTuSDGhfWt0adJJsBgATAJmHNW4kAm1T1UGl3HFy21JDSrtUtZWvRf_f4j1fl
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyNelj Dets 03, 2009 11:40 am

Meie jänkupoiss sai endale oma puuri või nagu mu mees ütleb, siis lausa palee sai, kuna see puur on nii suur ja Bosse on nii pisike.:p
Tema on igatahes rahul, jooksis puuris ringi, eriti meeldib talle majakesse peitu minna.Smile Tal on ka nüüd heinahoidja aga Bosse on nii pisike, et seda ei saa kasutada veel. Ta lihtsalt ei ulatuks heinani või peaks sööma tagakäppadel seistes. Aga esialgu panime heina lihtsalt maha. Veepudeli pidime ka sissepoole puuri panema, et ta ulatuks jooma.Very Happy Täna toome talle ka wc-nurga ja üritan teda õpetada ilusti potil käima, mitte nii et terve puur kakat täis.:p

Bossele meeldib ka kaisus magada, eile vaatasin telekat ja tema magas mul kaisus. Tegin pilti ka sellest.:

Pisike Bosse OgAAANbL0xSQSCaWS1tgQaISLiYAlNXtf38u9Waf3lmH-f2lnp6VhWdmp3ZBzDmOOiyx9vsomoA4yeMo2E_bj9aG1WAAm1T1UMDFdFptGJvvHuyJMxYKiMOqyWFS

Puuris söömas :
Pisike Bosse OgAAAGqIohtBdQJlNZgg3-rPFoR33q0Cyy9MyGWT0jduSy2AMz-qpqeRjOGFTQHS1Gxzrb5y4hJh_CtnuhaB-Xa0sKoAm1T1ULJ3iAe_Z1vF-61uLvMRSsZ9OpiB
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 08, 2009 3:31 pm

Mul on täpselt samasugune jänku .Mulle meeldib kui minu jänku (Ta nimi on Lanna)igasuguseid nägusid teeb ja kui ta vahest läheb väga ülemeelikuks ja hüppab nii kõrgele kui võimalik .Ma olen isegi jänesest luuletuse kirjutanud . albino albino albino Pisike Bosse 261709
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 08, 2009 3:40 pm

Ma tahaksin ka mõne pildi panna ,aga ma ei oska . Crying or Very sad Pisike Bosse 792694 kompu2
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 08, 2009 9:39 pm

Pisike Bosse OgAAALQ8clm30dP4Hpv3urjPWOPNxy3CYo7EjQ3TPhDTXvv3AkmRaP5khGmyWsn0jolJVtLGnpq_d8YTQ4cebfsqlrsAm1T1UGAN3w0gDa8gCPw-pd_k9-5yIXU4
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 08, 2009 9:40 pm

heily89 kirjutas:
Ma tahaksin ka mõne pildi panna ,aga ma ei oska . Crying or Very sad Pisike Bosse 792694 kompu2


Vali "vasta" , sealt ülevalt ikoonidest otsi üles selline mille juures on kirjas "image" sinna kasti copy pildi aadress (mina võtan neid orkutist nt. :p ) ja asi korras. Igaks juhuks teen pildi ka sellest. :p



Ehk saad sellest aru. SmilePisike Bosse OgAAAH3wj0GNTA3CKdfI0dajYcPOoY13UCfaOelXdv20tzXQKBcAahQBdyIYO9zdsc6EkVs46gnx0xrAyd1djkOcczAAm1T1UF7i802jwkZ2VTjTAaaS28tgIdo2
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyNelj Dets 10, 2009 7:30 pm

Pisike Bosse 23120_2 flower
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyReede Dets 11, 2009 1:16 pm

Näed, said hakkama küll. Smile
Mõnusalt karvane küülik on sul . :p
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyReede Dets 11, 2009 3:56 pm

Ta väga , väga karvane küülik .Tal on väga palju suuri karvapuntraid. flower
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyLaup Dets 12, 2009 7:30 pm

Aww, nii armas. Ehk saad temast rohkem pilte panna.Smile
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyPüh Dets 13, 2009 7:01 pm

Muidu aitähh , et õpetasid mind pilti lisama Exclamation Razz Pisike Bosse Pictur10_800x600
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyPüh Dets 13, 2009 7:11 pm

Ma lugeisn nüüd su teksti ka läbi ja üks asi jäi silma nimelt ,et su jänkul on üks kõrv lontis ja teine selja peal .Minu jänkul oli ka nii .See on sellepärast , et ta on alles väike ,aga kui ta suuremaks kasvab on tal mõlemad kõrvad lontis . albino cheers
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyPüh Dets 13, 2009 9:04 pm

Seda ma arvasin ise ka, et sellepärast, et ta nii pisike on. Aga praegu on ta nii naljakas. Nagu lennuk, kõrvad kahte lehte laiali.:p
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyPüh Dets 13, 2009 10:19 pm

Meie jänku teeb ka vahetevahel nn propellerit. see juhtub siis, kui ta peseb oma kõrvu, venitab ühe kõrva alla ja siis teise ja nii vaheldumisi oleme mõned korrad näinud teda kõrvu pesemas. No täpselt nagu propeller. Very Happy Meie jänku on muidugi kikk-kõrv, mitte lontkõrv.
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyEsm Dets 14, 2009 5:08 pm

Minu jänks ka vajutab ühe kõrva alla ja siis limpsib seda nii kaua kuni see käpa vahelt ära libiseb jne... Arrow Arrow
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 15, 2009 1:09 pm

Minumeelest nad pesevad nii nunnult oma kõrvu.. ja üldse ennast. :p
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 15, 2009 1:49 pm

Ikka Razz .Nad on ju ühed armsamad närilised Pisike Bosse 261709
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 15, 2009 3:01 pm

Küülikud ei ole närilised. Smile
Aga armsad on nad tõesti. :p
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 15, 2009 7:17 pm

Ma ei teadnudki seda !Razz Aga nad on jah väga armsad kes nad ka poleks Razz
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 15, 2009 7:46 pm

Küülikud on jäneselised.
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyKolm Dets 16, 2009 3:43 pm

Küll te olete ikka targad :O Pisike Bosse 694623
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyKolm Dets 16, 2009 7:15 pm

Lihtsalt ühe korra juhtusime uurima, et kui nad põle närilised, siis kes nad üleüldsegi on.
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyLaup Dets 19, 2009 11:58 pm

Kolmapäeval sõitsime Saaremaale. Bosse puuri pesin puhtaks ja võtsin ka kaasa, kuna jääme päris pikalt siia. Bosse istus sõidu ajal kandepuuriga minu süles ja oli ilusti rahulik. Ainult kui puuri kaas lahti teha siis hüppas kohe esimesel võimalusel sealt välja. No eks kandepuur on pisike ka, Bosse tahab ikka ringi joosta.:p Aga kui ta puuri tagasi panime, siis jäi magama seal jalad laiali. Vahepeal magas nii, et pea toetus vastu joogupudelit. (kuna kandepuuri ei saa seda joogupudelit panna püsti, siis on see seal pikali ja me ise pakume iga natukese aja tagant talle juua reisi ajal).
Kohale jõudsime, siis panime Bosse maha jalutama. Uudistas kohe kõik nurgad läbi ja hirmutas kassi. Naljakas, ta on kassist mitu korda väiksem aga ikka kass kartis teda. Vaatas eemalt, et mis imelik loom see veel on?! Ja alati, kui meie toa uks lahti on, siis kass kasutab võimalus ja läheb istub voodi või kapi peale ja vaatab Bosset. Me naerame, et vaatab nagu loodussaadet. :p Isegi hommikul teeb häält ukse taga, et laske tuppa, mu "saade" käib ju. :p Aga samas ta ikka kardab Bosset. Kui Bosse toas ringi jookseb, siis kiisu alguses luurab kaugemalt , vaikselt hiilib lähemale aga kui Bosse tema poole tuleb, siis kass jookseb kähku toast minema, et siis varsti jälle ligemale hiilida.:p Naljakas vaadata neid. Vahepeal Bosse ajas kassi taga, tahtis vist sõbruneda aga kiisu jooksis eest ära. Pisike Bosse 694623

Täna käisime ka linnas, ostsime Bossele traksid, mis hetkel on talle küll suured. Very Happy Panime selga, kusjuures need ei häirinud teda.. või ta lihtsalt tahtis nii väga maha jooksma minna, et ei pannud tähelegi, et midagi selga pandi aga noh, natukene jooksis ja need libisesid talt seljast maha. Peab kasvama veel ja samas, ega enne suve temaga välja jalutama ikka ei lähe. Vähemalt varakult harjutada, et ei ehmuks kui teinekord traksid selga paneme. :p
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyPüh Dets 20, 2009 1:25 pm

Minu jänkukesele ei meeldi ültse traksid . Razz Mul on ka kodus 8 hiirt ja siis minu jänks ja nad ei tee ültse üksteistest välja .:O
Tagasi üles Go down
Keilyke
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
Keilyke


Postituste arv : 36
Age : 34
Asukoht : Tallinn
Registration date : 28/11/2009

Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse EmptyTeis Dets 22, 2009 11:15 pm

Bossel vist ei olnud suurt midagi nende vastu, need lihtsalt olid liiga suured talle esialgu.:p
Mõned pildid ka Bossest saaremaal.:p

Pisike Bosse OgAAAJVjJo00ZadsrvxazYCReCA81Pc--wcz1ljTk2th8nKlYz0ELOGw1Pmj27eY9h5rD4AXxGly1qO-2dudQu_gGY0Am1T1UM47T6w9OxRM-y-G3DHnfuOGmKP2

Kiisu valvab Bosset. :p Pisike Bosse OgAAANS5U-nL6ZBcpzV8MvyuWoPVCP9R9Cpz5TsVmemVRh_1m_fcsJIR0hTlR1e3fvv7jyrMxwcnSuRFeFqxpxQVcoAAm1T1UJ5Chvcyoqf0xXxAdF9OHU1RgRds

Bosse esimene küüntelõikus.Smile Pisike Bosse OgAAAKOGBtryMLOVLNl_rPP054-yoDOJfjw4PHaZW1ATVjqcURHVMQMs7jl9Quyk_nCC6M2OcBP6ksvtY4kISvnAQMkAm1T1UATDb9h1jvMlykpfB8BJK2beICvH

Tegin ka kaks videot aga need tegin telefoniga ja neid ma ei saa praegu üles panna kuskile.Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pisike Bosse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pisike Bosse   Pisike Bosse Empty

Tagasi üles Go down
 
Pisike Bosse
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pisike murelaps

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: tõud/jutud jne. :: Kääbuspässid-
Hüppa: