Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mis küülikul viga silmadega ?

Go down 
3 posters
AutorTeade
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Mis küülikul viga silmadega ? Empty
PostitaminePealkiri: Mis küülikul viga silmadega ?   Mis küülikul viga silmadega ? EmptyTeis Aug 25, 2009 7:39 pm

Ma tahaksin teada et, mis siis on küülikul viga kui on silmad punnis (tavasuurusest kuidagi imelikult punnis ) Shocked ?Kas teda poob midagi vm ?Mul oli niimoodi et, olin õues küülikutega nad olid kinni pandud väljas. Ja siis vaatasin et, küülikul kuidagi silmad punnis ja siis lasin kohe talt natukene nõrgemaks seda .Ja et ,lihtsalt huvitab et, kas asi ikka oli selles või millegis muus Sad
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Mis küülikul viga silmadega ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis küülikul viga silmadega ?   Mis küülikul viga silmadega ? EmptyTeis Aug 25, 2009 7:50 pm

Müksomatoos, mis praegu ülihelikiirusel levib? Mingi algstaadium selelst?
Tagasi üles Go down
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Mis küülikul viga silmadega ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis küülikul viga silmadega ?   Mis küülikul viga silmadega ? EmptyKolm Aug 26, 2009 3:01 pm

Ohh , me pole jõudnud veel vaksineerida aga teeme seda kiiremas korras Sad Ja ma loodan et see oli lihtsalt minu silmade viga Embarassed Me niikuinii läheme loomakliinikusse neid kastreerima ja siis kindlsti teeme süsti kah ära kui saab Surprised
Tagasi üles Go down
Ketuu-
Harjun!
Harjun!
Ketuu-


Postituste arv : 24
Age : 29
Registration date : 25/07/2009

Mis küülikul viga silmadega ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis küülikul viga silmadega ?   Mis küülikul viga silmadega ? EmptyNelj Aug 27, 2009 5:37 pm

RikkiChadwick: no loodame ,et teile ei ole jõudnud see müksomatoos , meile on see kahjuks jõudnud Crying or Very sad
aga kui loom on juba nakatunud ei tohi vaksiini teha kuna siis sureb loom kindlasti ära ! Neutral rääkige oma loomaarstiga ja küsige igaksjuhuks ,et äkki on see üksomatoos ja küll ta oskab nõu anda , meie prägu ravime oma jänksuid aga väga õudne on neid vaadata nmad on nii paistes ja nägu nii muundund. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis küülikul viga silmadega ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis küülikul viga silmadega ?   Mis küülikul viga silmadega ? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mis küülikul viga silmadega ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Veterinaari kabinet :: Tervisemured-
Hüppa: