Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jalgatega vastu maad ja teine kallale .

Go down 
3 posters
AutorTeade
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Jalgatega vastu maad ja teine kallale . Empty
PostitaminePealkiri: Jalgatega vastu maad ja teine kallale .   Jalgatega vastu maad ja teine kallale . EmptyLaup Aug 08, 2009 8:09 pm

Mul on kaks poissi(Nannu R (mustaga) ja Nannu E (pruuniga)).Ja on niimoodi et, kui Nannu R lööb jalgatega vastu maad siis teine ( Nannu E ) läheb talle kallale vms ( läheb ta juurde ja hakkab Nannu R saba alt või kuskilt lähedalt naksama). Ja ma ei tea mida teha et Nannu E jätaks ta rahule ja miks ta niimoodi teeb ? Kas sellepärast et, tahab näidata et Nannu R ei tohi niimoodi teha .Ja muidugi siis kui Nannu E teda taga ajab siis hakkab Nannu R teda kartma .
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

Jalgatega vastu maad ja teine kallale . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalgatega vastu maad ja teine kallale .   Jalgatega vastu maad ja teine kallale . EmptyKolm Aug 12, 2009 1:49 pm

asi lõhnab jõukatsumise järele, et kumb on tugevam, kes on boss. See, et ta sealt saba alt naksata tahab paistab olevat seepärast, et ta tahab teisel isasel munad ära hammustada (jõunäitamine) ja see ei ole hea, võib kurvalt lõppeda. Kui see jagelemine on sage siis soovitan sul neid esialgu eraldi hoida ja uurida kuidas neid üksteisega kohanema õpetada.
Kas sa hoiad jänkusid ühes puuris või muus kohas kogu aeg koos?
Kas jänkud on väikesest peale koos kasvanud?
Kui vanad nad on?
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Jalgatega vastu maad ja teine kallale . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalgatega vastu maad ja teine kallale .   Jalgatega vastu maad ja teine kallale . EmptyKolm Aug 12, 2009 9:02 pm

Isaste jänkude maha rahustamiseks on üks kindel moodus, tuleb lasta nad ära kastreerida. Muidu võivad tõesti ise üksteisel munad maha hammustada.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Jalgatega vastu maad ja teine kallale . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalgatega vastu maad ja teine kallale .   Jalgatega vastu maad ja teine kallale . EmptyKolm Aug 19, 2009 9:22 pm

Et siis nad on elanud koguaeg koos ,nad on vennad !Ostsime nad koos korraga.Ja nad elavad väljas ise ehitatud majas.Ja kui palju siis see kastreerimine maksab Question
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Jalgatega vastu maad ja teine kallale . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalgatega vastu maad ja teine kallale .   Jalgatega vastu maad ja teine kallale . EmptyNelj Aug 20, 2009 2:56 pm

Kastreerimise hinnad olenevad kliinikust. Näiteks Tartus FIK kliinikus maksab 300 krooni.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
RikkiChadwick
Harjun!
Harjun!
RikkiChadwick


Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : nõmme
Registration date : 26/07/2009

Jalgatega vastu maad ja teine kallale . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalgatega vastu maad ja teine kallale .   Jalgatega vastu maad ja teine kallale . EmptyReede Aug 21, 2009 10:38 am

Me otsustasime ,et me ei kastreeri neid .Isa arvab et siis pole mingi poiss Surprised ´aga me panime nad eraldi ja vahepeal laseme kokku ,kui ise oleme seal bounce
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jalgatega vastu maad ja teine kallale . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalgatega vastu maad ja teine kallale .   Jalgatega vastu maad ja teine kallale . Empty

Tagasi üles Go down
 
Jalgatega vastu maad ja teine kallale .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küülikutest :: Käitumine-
Hüppa: