Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küülikule ainult graanul?

Go down 
+2
sherlyna
niuts1
6 posters
AutorTeade
niuts1
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
niuts1


Postituste arv : 39
Age : 46
Asukoht : Tapa linn
Registration date : 31/07/2009

Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? EmptyLaup Aug 01, 2009 8:59 pm

Ma nüüd vabandan oma lolli küsimuse tõttu,aga on selline rumal küsimus. Kas küülik saab ka ainult jõusööda peal hakkama talvel,või PEAB ta ka heina saama. Ma olen alles nii algaja kasvataja ja kunas poes öeldi,et põhimõtteliselt saab ka heinata jäingi nüüd segadussse.Praegu on mul nad kodus rohu ja graanuli peal,vesi ja muu köögiviljandus ka. Heinaga kisub samas,aga talvel keeruline olema.
Ma siiski oma lolli ajuga eeldan,et heina peaks ju ka ikka andma,aga siiski uurin üle!
Te kindlasti olete ka heina ostnud,huvitav kui palju võiks maksta praegusel ajal 1 suur heina rulloon?
Kas kuskil Tapa kandis annaks ka heina nii osta?
Andestust ,et nii palju rumalaid küsimusi,aga ma nii algaja ja küsija suu peale ju ei löödavat!!!
Tänan juba ette!
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? EmptyLaup Aug 01, 2009 11:17 pm

Hein olgu tal kindlasti olemas, graanulid kas on või ei. Mulle ka öeldi loomapoest, et anna aind graanuleid, siiani on minu pisike ainult värsekt (just värsket, kõhulahtisust pole kordagi olnud, aga see on individuaalne) heina saanud, ja kokkupressitud kuivtoitu ka, see on Lottie oma, paki pealt vähemalt ei lugenud välja ühtegi värv- ega e-ainet. Küülikul olgu kindlasti olemas hein, seda müüakse ka tavalsites poodides, kokkupressitud kuiv hein maksis umbes 35 kr/kilo Maksimarketis. Suure heinarullooni hinda öelda ei oska. Küüliku toitumise kohta on 1 teema ka, pealkiri oli vist "Pikk aga väga oluline jutt küüliku toitumisvajadustest". Loe seda.
Edu värskele küülikupidajale! albino
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? EmptyPüh Aug 02, 2009 8:47 am

Tegelikult pole küülikutele jõusööta üldse vaja, see on ebatervislik ning võib põhjustada küüliku vanemas eas probleeme. Nagu ma naeran, on meie küülikud hetkel dieedil. Küülikule ainult graanul? 23367 Saavad rohtu, kapsast ning porgandipealseid. Pole neil häda midagi, kuid juba hommikul vaatavad näljaste nägusega otsa. Very Happy
Tagasi üles Go down
helen97
Kohalik!
Kohalik!
helen97


Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Tallinn,Mustamäe
Registration date : 08/07/2008

Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? EmptyPüh Aug 02, 2009 11:14 am

Ikka anna heina ka kuna see nii odav 17.90 oli prismas üpris suur pakk oli ka.
Tagasi üles Go down
niuts1
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
niuts1


Postituste arv : 39
Age : 46
Asukoht : Tapa linn
Registration date : 31/07/2009

Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? EmptyPüh Aug 02, 2009 12:34 pm

Suured tänud vastajaile Very Happy .
Lisan,et tegu on ka väljas peetavate loomadega. Mu kodus on Flandria,päss ja kohe tulemas Saksa liblik Very Happy .
Sügisel tuleb emane päss kes tiine ja seepärast mõtlesingi,et heina peaks rohkem ostma. Aitähh ja sain taas targemaks,heinata ikka ei saa!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? EmptyKolm Aug 12, 2009 1:36 pm

Küülikule ainult graanul? Mitte mingil juhul. Olen tähele pannud, et väga paljudes poodides müüjad ei tea asjast tegelikult mõhkugi (on ka kohti kus on end asjaga ilusti kurssi viidud), seega ei soovita kunagi ainult müüja sõnade järgi tegutseda, ikka uuri ise muudest allikatest ka. Hein on väga oluline. Soovitan lugeda minu teemat "pikk aga oluline jutt küüliku söögivajadustest" (siinsamas alafoorumis), see on üsna graanulivastane Smile . Muidugi võib graanulit ka anda aga väikestes kogustes ja nii-öelda lisatoiduna, põhitoiduks ikka hein. Mida naturaalsem seda parem.
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? EmptyKolm Aug 12, 2009 9:12 pm

Tegelikult on nii, et on olemas kvaliteetgraanulid, mida tavalistes loomapoodides ei müüda. Ja neid võib küülikule anda põhisöödana, see tähendab, et muud pole vaja juurde anda (Vaata sellelt lehelt teemat "Sööt" http://foxy.kyylik.pri.ee/soovitused.htm ). Aga lemmikloomale, kellelt eeldatakse pikka eluiga sellist dieeti ei soovita. Heina ruloon maksab olenevalt suurusest 150-250 kr. kuulutusi võid leida siit http://www.agroturg.ee/?pg=0&spg=16 Kui sul on nii palju küülikuid ja kõik veel hiigelkasvu, siis poest neid pisikesi hirmkalleid pakikesi küll ei tasu osta.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
niuts1
Hakkan Kohanema!
Hakkan Kohanema!
niuts1


Postituste arv : 39
Age : 46
Asukoht : Tapa linn
Registration date : 31/07/2009

Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? EmptyEsm Aug 24, 2009 1:16 pm

Tänaseks olen leidnud fantastilise mahetalu peremehe,kes varustab meie küülikuid heina ja kaeraga.
Kunas minu küüliku vaimustus ilmnes alles suve esimesel poolel ei osanud ka porgandeid ja kapsaid piisavalt maha panna Very Happy .Nüüd siis tuleb kõik suht soodsa hinnaga sealt talust.
Just neid graanuleid ma tegelikult silmas pidasingi,millest viimane kirjutaja rääkis Very Happy
Samas saavad nad praegu kõike mis vähegi võimalik ja kosuvad silmaga nähtavalt.2 küülikut on tiined ja kui kõik hästi läheb tuleb septembris kaks peret pässikesi Very Happy
Aitähh kõigile vastajaile ja kõike kaunist!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Küülikule ainult graanul? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küülikule ainult graanul?   Küülikule ainult graanul? Empty

Tagasi üles Go down
 
Küülikule ainult graanul?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» graanul

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Söögituba :: Mida küülik sööb-
Hüppa: