Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 toast õue?

Go down 
5 posters
AutorTeade
Ketuu-
Harjun!
Harjun!
Ketuu-


Postituste arv : 24
Age : 29
Registration date : 25/07/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: toast õue?   toast õue? EmptyLaup Juul 25, 2009 2:29 pm

Tere tahtsin küsida ,et kas niimoodi tohib teha ,et viia angoora lontkõrv küülik toast õue ? ma ise algul mõtlesin ,et äkki tohib niimoodi ,et viin hommikul õue ja toon mingi kella 19.00 ajal õhtul ta ära õuest ,et õõsel oleks ta toas. ta on 2-3 aastane emane . aga talvel äkki keegi oskab midagi soovitada. Crying or Very sad


Viimati muutis seda kraatse (Kolm Juul 29, 2009 11:08 am). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Muutsin pealkirja õigeks.)
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyPüh Juul 26, 2009 9:53 pm

Praegu soojade ilmadega on just õige aeg hakata küülikut õues olemisega harjutama. Põhiline, et küülikul oleks õues korralik puur, mis kaitseks vihma ja tuule eest ja sinna võib siis panna ohtralt heina allapanuks, et küülik saaks ennast selle alla kaevata kui jahe on. Praegu kui ööd külmad ei ole, siis ma arvan, et võib angooraküüliku ka kohe terveks ööks välja jätta ja jättagi õue. Siis tasapisi sügise saabudes ja ilmade külmemaks minnes kasvatab jänks endale korraliku kasuka selga ja saab isegi talvel 25 kraadise külmaga ilusti hakkama õues.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Ketuu-
Harjun!
Harjun!
Ketuu-


Postituste arv : 24
Age : 29
Registration date : 25/07/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyEsm Juul 27, 2009 8:17 pm

kaiku aitäh , no seda isegi mida arvasin aga kui ta äkki saab külma öösel ja sueb ära? Crying or Very sad sest ta on juba ju 2-3 aastane`?
Tagasi üles Go down
kaiku
Natuke veel ja siis ma elan siin!
Natuke veel ja siis ma elan siin!
kaiku


Postituste arv : 74
Asukoht : Tartu
Registration date : 17/05/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyTeis Juul 28, 2009 12:15 pm

No kui sa kardad, et ta õue viimise pärast ära sureb, siis ära hakka üldse katsetama. Aga tegelikult on nii, et külma küülikud ei karda vaid hoopis niiskust ja tuuletõmbust. Tuuletõmbus võib tõesti su küüliku ära tappa, nii et KINDLASTI KORRALIK PUUR JÄNKULE! Soovitan ikka selist klassikalist, puidust õuepuuri puidust põhja ja allapanuga, toapuur õue elama viimiseks kindlasti ei sobi. Korralikus ilma tuuletõmbuseta puuris paksu allapanu peal praeguste soojade ilmadega küll jänkul külm ei hakka.
Tagasi üles Go down
http://janksid.onepagefree.com/
Ketuu-
Harjun!
Harjun!
Ketuu-


Postituste arv : 24
Age : 29
Registration date : 25/07/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyTeis Juul 28, 2009 2:23 pm

aitäh kaiku no eks ma siis katsetan esimese korra ära algul hoian esimesepäeva ta lõunaajal õhtul toon tuppa siis ühe öösel jätan ta tuppa ja järgmine öö äkki? las ta harjub esimene päev Smile no meil on õuepuurid teise jänkud elavad seal 2 liha küülikut ja 2 tavalist küülikut veel aga no ma mõtlesin kui ta koguaeg toas ,et siis mine tea :/ Neutral
Tagasi üles Go down
jannu
Harjun!
Harjun!
jannu


Postituste arv : 7
Age : 26
Asukoht : võru
Registration date : 07/07/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyTeis Juul 28, 2009 8:14 pm

Minu jänku on praegu õues enda õuepuuris, aga talveks toon ta ikka tuppa ja panen ta toapuuri albino ...
Tagasi üles Go down
Ketuu-
Harjun!
Harjun!
Ketuu-


Postituste arv : 24
Age : 29
Registration date : 25/07/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyNelj Juul 30, 2009 10:35 am

jannu aga kas ta on sul suvel ka nagu terve öö õues?
ja mis tõugu jänks sul on? Very Happy albino
Tagasi üles Go down
jannu
Harjun!
Harjun!
jannu


Postituste arv : 7
Age : 26
Asukoht : võru
Registration date : 07/07/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyNelj Juul 30, 2009 7:53 pm

Õuepuuris on ta jah terve öö ja ta tõug on hermeliin. albino
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyReede Juul 31, 2009 6:34 pm

Soovitan ikka harjutada tasapisi, et esialgu mõned tunnid väljas ja siis terve päev ja ki soov ka ööseks jätta siis öösel ka. Küülikutele ei ole järsud temperatuuri muutused head. Nagu eespool mainitud, on vaja kindlasti puuri, mis kindlustaks küülikule ka korraliku varju tuule, otsese päikese ja vihma eest. Muidugi võib jänks ka päikest saada aga kindlasti peaks tal alati olema võimalus varju minna kui soovib. Ja muidugi peaks olema jänku puur/aedik kindlustatud metsloomade (nagu näiteks tuhkur, kes on küllalki väike, peen ja vibalik, ja meister teatud aukudest läbi pugema) eest. Kui jänksil saab olema kontakt maaga siis tuleb arvestada, et nad võivad uru kaevata ja sealt kaudu vehkat teha.
Tagasi üles Go down
heily89
Olen nüüd pere liige!
Olen nüüd pere liige!
heily89


Postituste arv : 169
Age : 23
Asukoht : Harjumaa/Laagri
Registration date : 08/09/2009

toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? EmptyReede Sept 18, 2009 4:04 pm

Praegu kisub talve poole ja ple soojad ilmad . Niiet kui näed ,et jänkukene väriseb või midagi siis vii ta kohe tuppa sooja ,sest ta võib haigeks jääda . (kopsupõletikku)Ja võid ka vahepeal lommakliinikus teda uurimas käia . Mina käin Tatari loomakliinikus !
Tagasi üles Go down
Sponsored content





toast õue? Empty
PostitaminePealkiri: Re: toast õue?   toast õue? Empty

Tagasi üles Go down
 
toast õue?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Infopunkt uustulnukaile-
Hüppa: