Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Uue jänku koju toomine!

Go down 
3 posters
AutorTeade
-marabella-
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 2
Age : 35
Asukoht : tartu
Registration date : 10/07/2009

Uue jänku koju toomine! Empty
PostitaminePealkiri: Uue jänku koju toomine!   Uue jänku koju toomine! EmptyReede Juul 10, 2009 9:00 pm

Tere,
Olen suht värske küüliku omanik. Nädal tagasi saime tuttavatelt kaks armsat küülikut, üks lontkõrv teine kikkkõrv, isane ja emane. Kuna nad ise ei saanud nende eest enam hoolitseda, võtsime rõõmuga nad oma pere liikmeiks. Kolm päeva peale kolimist suri kahjuks üks armsake. Põhjust tõesti ei oska arvata, kuna tegime kõik õigesti, vähemealt omateada, ise mõtlesin et ehk kolimisshokk. Aga nüüd ongi see probleem, et kuna teine küülik on harjunud kaaslasega olema, mõtlesime et tuleks muretseda talle uus poiss-sõber. Aga ma pole kursis sellega, kas täiskasvanud küüliku juurde tohib tuua poja, või peab leidma täiskasvand küüliku?
Oleksin väga tänulik igasuguste soovituste osas.
Tagasi üles Go down
-marabella-
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 2
Age : 35
Asukoht : tartu
Registration date : 10/07/2009

Uue jänku koju toomine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue jänku koju toomine!   Uue jänku koju toomine! EmptyNelj Juul 23, 2009 9:18 am

Äkki keegi targem siiski annaks nõu.... palun?
Tagasi üles Go down
sherlyna
Kohalik!
Kohalik!
sherlyna


Postituste arv : 57
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 14/05/2009

Uue jänku koju toomine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue jänku koju toomine!   Uue jänku koju toomine! EmptyNelj Juul 23, 2009 8:13 pm

Ma arvan, et kui neid siin foorumis kirjeldatud juhiste kohaselt harjutada, siis ei tohiks midagi eriti halba juhtuda. Ja kui nad väga hästi läbi saama ei hakka, siis eraldi puurides kasvatada ja eraldi aegadl jooksma lasta.
Tagasi üles Go down
niirt
Kohalik!
Kohalik!
niirt


Postituste arv : 50
Age : 41
Registration date : 07/01/2009

Uue jänku koju toomine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue jänku koju toomine!   Uue jänku koju toomine! EmptyReede Juul 31, 2009 6:25 pm

üldjuhul räägitakse, et täiskasvanud küülikuid on suht raske kokku harjutada, et kõige kergem variant on see kui juba väikesest peale koos. Muidugi oleks kõige targem lasta jänkul ise uus paariline välja valida (aga see suht keeruline ja aeganõudev, vaja minna kusagile ja vaadata kas lepitakse uue jänkuga ja noh garantiid ei saa ka anda, pärast võib territooriumi jagamiseks minna, näiteks märgistamine väljaheidetega, kaklemine). Teie kasuks räägib hetkel variant, et jänks uuel neutraalsel pinnal (uus kodu). Võib ju olla, et asi läheb lihtsalt aga ka nii, et ei lepitagi ja siis tuleb ju kahte jänksi eraldi hoida. Kui inglise keel mõistetav siis soovitan lugeda ka House Rabbit Society kodulehekülge, mille leiate selle sama foorumi alafoorumist, kus infot küülikutega seotud raamatute ja veebilehtede kohta, House Rabbit Society internetileheküljel oli ka juttu uue jänese harjutamisest vanaga.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Uue jänku koju toomine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue jänku koju toomine!   Uue jänku koju toomine! Empty

Tagasi üles Go down
 
Uue jänku koju toomine!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Eesküla :: Infopunkt uustulnukaile-
Hüppa: