Foorumi avaleht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  RotifoorumRotifoorum  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki

Go down 
3 posters
AutorTeade
BugsBunneh
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 2
Registration date : 09/07/2009

Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki Empty
PostitaminePealkiri: Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki   Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki EmptyNelj Juul 09, 2009 1:03 pm

Tervist. Mure selles, et mu neli londut ründasid mu arvutit Very Happy Nii naljakas, kui see ka pole, nüüd aku voolu pealt asi ei tööta, ainult juhtmest... Läpakas oli laua peale tagurpidi pandud.. Ehk keegi oskab soovitada, mida teha/proovida?
Tagasi üles Go down
BugsBunneh
Olen uus!
Olen uus!



Postituste arv : 2
Registration date : 09/07/2009

Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki   Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki EmptyEsm Juul 13, 2009 10:43 am

Vahepeal sain teada, et sülearvutil siis aku läbi. Sain ka väga sooja soovituse - pöördu Akupoodi. Talitasin selle järgi siis ja tegin hinnapäringu. Peale seda mõistsin, miks see soovitus nii tulihingeline oli, pakkumine oli meeletult soodne.
Tagasi üles Go down
PisikeJänes
Harjun!
Harjun!
PisikeJänes


Postituste arv : 9
Asukoht : Tallinn, seal kus kodu
Registration date : 04/06/2009

Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki   Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki EmptyKolm Sept 09, 2009 2:51 pm

Nüüd võiks teema sulgeda? Tore, et uue aku said Cool.
Tagasi üles Go down
kraatse
Moderaator
Moderaator
kraatse


Postituste arv : 387
Age : 26
Asukoht : Kernu
Registration date : 10/05/2008

Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki   Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki EmptyKolm Sept 09, 2009 6:48 pm

Teema lukku!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki   Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki Empty

Tagasi üles Go down
 
Mure: Sülearvuti aku ei tööta peale bunny attacki
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Suur mure...
» mure
» mure
» Suur mure!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorumi avaleht :: Küüliku küla :: Probleemid-
Hüppa: